Connect with us
Egypt - Makadi Palace

Dovolené

POBYT DNE: Za odpočinkem i šnorchlováním! All Inclusive dovolená v Egyptě od 11 392 Kč

POBYT DNE: Za odpočinkem i šnorchlováním! All Inclusive dovolená v Egyptě od 11 392 Kč

Snad každý z nás někdy snil o návštěvě Egypta. V zemi mocných faraonů, velkolepých památek a nekončící pouště stále najdeš místa, kde na tebe bude dýchat dávná historie. Turisté se sem ale nevydávají pouze za honbou za dobrodružstvím a dávnými příběhy, ale i kvůli břehům Rudého moře. To nabízí sluncem prohřáté pláže, kde si můžeš dopřát zasloužený odpočinek během celého roku.

Reklama

Vydejte se díky naší All Inclusive dovolené do oblasti Makadi Bay nedaleko Hurghady. Na své si přijdou milovníci slunce, pláží i komfortu. Naopak pro ty, kteří nechtějí nasávat místní atmosféru jen z pláže, jsou připraveny nejrůznější aktivity – půjč si třeba šnorchl a ponoř se do pestrobarevného podmořského světa.

 • KAM: The Makadi Palace****, Makadi Bay, Hurghada, Egypt
 • ODKUD? Přímým letem z Prahy, Bratislavy či Brna
 • NEJVÝHODNĚJŠÍ TERMÍN? 25. červen – 2. červenec 2023
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Egypta, 7 nocí v luxusním apartmánu, All Inclusive servis, transfer z letiště na hotel a zpět
 • PODMÍNKY VSTUPU DO EGYPTA: Země zrušila všechny vstupní covid omezení, cestujeme tam bez omezení
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

dovolená Egyptě

Makadi Palace

The Makadi Palace

Egypt - Makadi Palace hotel

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru