Connect with us
Dubaj

Asie

Leť v létě do Dubaje s Emirates a využij stovky slev na TOP zážitky (nyní pobyt v hotelu zdarma)

Leť v létě do Dubaje s Emirates a využij stovky slev na TOP zážitky (nyní pobyt v hotelu zdarma)

Jestli kromě nejvyšší budovy světa, nejvyššího vyhlídkového kola na světě či nejvýše položeného infinity bazénu potřebuješ k dovolené v Dubaji o důvod navíc, teď ho máš. S My Emirates Pass totiž k letence s Emirates automaticky získáváš nekonečné množství peckovních slev na nejrůznější zážitky. Je to naprosto jednoduché.

Reklama

Stačí přes Pelikána rezervovat letenku s aerolinkami Emirates (a to buď letenku do Dubaje, nebo se stopoverem v Dubaji) a do 30. září 2023 můžeš využít stovky benefitů. My Emirates Pass můžeš uplatnit na vybraných místech nejen v Dubaji, ale v celých Spojených arabských emirátech.

Letadlo v Emirates v oblacích

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass ti poskytne množství zajímavých slev:

Pobyt v hotelu v Dubaji zdarma

Ke každé zpáteční letence Emirates směřující do Dubaje nebo jiné destinace s min. 24hodinovým stopoverem v Dubaji nyní získáš bezplatný pobyt v hotelu. Pokud poletíš ve First nebo Business Class, máš nárok na dvě noci v 5hvězdičkovém hotelu 25hours Hotel Dubai One Central. V případě, že letíš v Premium Economy nebo Economy, čeká tě jedna noc ve 4hvězdičkovém hotelu Novotel World Trade Centre.

Podmínky využití akce:

 • Letenky musí být zakoupeny v období od 22. května do 11. června 2023 a let musí proběhnout v termínech od 26. května do 31. srpna 2023. Nabídku nelze uplatnit zpětně na již vytvořené rezervace letenek.
 • Musí jít o zpáteční let operovaný aerolinkami Emirates s tím, že může jít o letenky do Dubaje nebo multicity varianty se stopem v Dubaji. Stopover v Dubaji musí trvat minimálně 24 hodin.
 • Bezplatný pobyt bude rezervován na datum příletu, tedy první noc (případně první dvě noci u First a Business Class) v Dubaji.
 • V případě, že daný hotel nebude v konkrétním termínu dostupný, dopravce zajistí pokoj v jiném hotelu se srovnatelným hodnocením.
 • V případě kombinace cestovních tříd Economy + Business nebo Economy + First Class máš nárok na pobyt odpovídající Economy Class.
 • Pro využití akce stačí se po zakoupení letenek přes Pelikána ozvat na e-mail letenky@pelikan.cz. Napiš nám, že máš zájem o zabezpečení hotelu a kolegové ze zákaznického servisu už potom vše vyřídí za tebe. Rezervace této speciální nabídky musí být provedena nejpozději 120 hodin před příletem nebo do 27. srpna 2023 (cokoli nastane dříve).

Podrobné informace o podmínkách najdeš na tomto odkazu.

Novotel World Trade Centre Dubai
Novotel World Trade Centre Dubai
25hours Hotel Dubai One Central 

Letní překvapení v Dubaji

Léto v Dubaji bude stát za to. Můžeš se těšit na širokou nabídku akcí, od nákupů přes zábavu pro rodiny s dětmi až po kulturní události, ohňostroje, tombolu a další ceny. Program bude dostupný v období od 9. července do 3. září 2023.

Dubaj

Na vrchol Burj Khalifa s 20% slevou

Výstavba nejvyšší budovy světa byla zahájena v roce 2003 a dokončena byla v roce 2010. Burj Khalifa je označována rovněž jako první vertikální město a patří mezi novodobé divy světa. Její nadčasový design a výška 828 metrů měly za úkol zviditelnit Dubaj jako město superlativů.

AT THE TOP

Se vstupenkou se dostaneš na 124. a 125. podlaží Burj Khalifa. Na 124. patro tě vyveze nejrychlejší dvojitý výtah na světě, který se pohybuje rychlostí 10 metrů za sekundu. Toto patro se rovněž nazývá AT THE TOP a nabízí unikátní výhled z krásné vyhlídkové terasy. Terasa na 125. patře je nezapomenutelným zážitkem ve výšce 456 metrů s 365stupňovým výhledem. Vyzdobena je tradičními arabskými ornamenty mashrabiya.

Dubaj

Přehlídka The Yellow Boats Atlantis Blast Tour s 25% slevou

Prohlédni si panorama Dubaje během vzrušujícího 45minutového zážitku, který tě provede čtvrtí Dubai Marina přímo k Palm Jumeirah a kolem Atlantis the Palm. Z lodi a užij si výhledy, které na souši nezažiješ. Plavba žlutým pohodlným a bezpečným nafukovacím člunem je doplněna o výklad profesionálního průvodce.

Dubaj

Aquaventure Waterpark s 20% slevou

Jeden z největších vodních parků na světě s kilometrem soukromé pláže, nesčetnými tobogány a dalšími atrakcemi zabaví malé i velké. Ve vodním parku se nachází 34 atrakcí od Poseidonovy věže přes Tridentovu věže až po Nesmrtelné vodopády. Aquaventure Waterpark se nachází nedaleko ikonického hotelu Atlantis the Palm, takže krásné výhledy jsou zaručeny.

Hotel Dubaj - 5*Atlantis – The Palm

Pouštní safari s 30% slevou

Dokonalý arabský zážitek s nezapomenutelným Dubai Caravan Safari. Budeš se toulat větrem ošlehanými dunami ve vzrušujícím pouštním safari, po kterém bude následovat bohatá 5* večeře formou bufetu. Výlet zahrnuje welcome drink, jízdu na velbloudech, ohňovou show či taneční vystoupení.

Dubaj

Okružní plavba po Dubaji Creek s 30% slevou

Objev srdce a duši Dubaje na přehlídce Dubai Creek Sightseeing tour, která tě vezme na cestu napříč generacemi bohaté arabské kultury. Budeš se plavit po klidné hladině, která rozděluje město na dvě hlavní oblasti Deira a Bur Dubai. Vyhlídková plavba po zátoce Dubai Creek je pro návštěvníky ideálním způsobem, jak si v krátké době prohlédnout některé z hlavních památek Dubaje, a to vše na palubě tradiční dřevěné „dhow“ plující přes ikonickou zátoku.

Dubaj

Další peckovní slevy s My Emirates Pass:

 • 15-25% slevy do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
 • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • 20-25% sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji,
 • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 20% sleva na vstup do Adventure Parku,
 • 25% sleva na Dubai Aquarium & Underwater Zoo,
 • 30% sleva na vstup do Legolandu,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru