Connect with us
Dubaj

Asie

Leť do Dubaje s Emirates a získej více než 500 slev na TOP zážitky

Leť do Dubaje s Emirates a získej více než 500 slev na TOP zážitky

Jestli kromě nejvyšší budovy světa, nejvyššího vyhlídkového kola na světě či nejvýše položeného infinity bazénu potřebuješ k dovolené v Dubaji o důvod navíc, teď ho máš. S My Emirates Pass totiž k letence s Emirates automaticky získáváš nekonečné množství peckovních slev na nejrůznější zážitky. Je to naprosto jednoduché.

Reklama

Stačí přes Pelikána rezervovat letenku s aerolinkami Emirates (a to buď letenku do Dubaje, nebo se stopoverem v Dubaji) a do 31. března 2024 můžeš využít stovky benefitů. My Emirates Pass můžeš uplatnit na vybraných místech nejen v Dubaji, ale v celých Spojených arabských emirátech.

Na využití slev ti postačí předložit letenku (boarding pass), a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. U elektronické formy si udělej screenshot pro případ, že ti letenka po absolvování dané cesty z telefonu zmizí.

Letadlo v Emirates v oblacích

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass ti poskytne množství zajímavých slev:

Na vrchol Burj Khalifa s 20% slevou

Výstavba nejvyšší budovy světa byla zahájena v roce 2003 a dokončena byla v roce 2010. Burj Khalifa je označována rovněž jako první vertikální město a patří mezi novodobé divy světa. Její nadčasový design a výška 828 metrů měly za úkol zviditelnit Dubaj jako město superlativů.

AT THE TOP

Se vstupenkou se dostaneš na 124. a 125. podlaží Burj Khalifa. Na 124. patro tě vyveze nejrychlejší dvojitý výtah na světě, který se pohybuje rychlostí 10 metrů za sekundu. Toto patro se rovněž nazývá AT THE TOP a nabízí unikátní výhled z krásné vyhlídkové terasy. Terasa na 125. patře je nezapomenutelným zážitkem ve výšce 456 metrů s 365stupňovým výhledem. Vyzdobena je tradičními arabskými ornamenty mashrabiya.

Dubaj

Přehlídka The Yellow Boats Atlantis Blast Tour s 25% slevou

Prohlédni si panorama Dubaje během vzrušujícího 45minutového zážitku, který tě provede čtvrtí Dubai Marina přímo k Palm Jumeirah a kolem Atlantis the Palm. Z lodi a užij si výhledy, které na souši nezažiješ. Plavba žlutým pohodlným a bezpečným nafukovacím člunem je doplněna o výklad profesionálního průvodce.

Dubaj

Aquaventure Waterpark s 20% slevou

Jeden z největších vodních parků na světě s kilometrem soukromé pláže, nesčetnými tobogány a dalšími atrakcemi zabaví malé i velké. Ve vodním parku se nachází 34 atrakcí od Poseidonovy věže přes Tridentovu věže až po Nesmrtelné vodopády. Aquaventure Waterpark se nachází nedaleko ikonického hotelu Atlantis the Palm, takže krásné výhledy jsou zaručeny.

Hotel Dubaj - 5*Atlantis – The Palm

Akvárium The Lost Chambers s 40% slevou

Objev tajemství hlubin a poznej fascinující fakta o mořském životě. V akváriu najdeš až 65 000 mořských živočichů. Hlavní nádrž Ambassador Lagoon má objem 11 milionů litrů a je domovem žraloků, rejnoků a tisíců jiných ryb. Najdi ztracenou Altantidu.

Dubaj

90minutová vyhlídková plavba s průvodcem s 30% slevou

Zažij nejlepších 90 minut plavby lodí v Dubaji. Užiješ si adrenalinovou jízdu vysokorychlostní lodí, v rámci které pojedeš rychlostí až 65 km/h. Udělej si fotky s těmi nejmalebnějšími výhledy na Dubaj v pozadí.

Dubaj

Další peckovní slevy s My Emirates Pass:

 • 10-30% slevy do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
 • 10-30% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 15-25% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • 20% sleva na vstup do Adventure Parku,
 • 15% sleva na Arabská dobrodružství,
 • 25% sleva na Dubai Aquarium & Underwater Zoo,
 • 30% sleva na Jais AYA Universe,
 • 30% sleva na vstup do Legolandu,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru