Connect with us
Lufthansa

Amerika

Letenky do USA od 10 490 Kč! S aerolinkami Lufthansa na západní i východní pobřeží

Letenky do USA od 10 490 Kč! S aerolinkami Lufthansa na západní i východní pobřeží

Návštěvu Spojených států má na svém cestovatelském seznamu nejeden z nás. Patříš mezi ně? Pak si posviť na letenky aerolinek Lufthansa a splň si svůj sen. V nabídce najdeš destinace jako New York, Chicago, Miami, Boston, Los Angeles a San Francisco, případně si můžeš naplánovat dobrodružnou cestu na Aljašku. Atraktivní ale nejsou jen ceny začínající na 10 490 Kč, ale i zážitek letět do Ameriky právě na palubě Lufthansy. Ptáš se proč? Ty hlavní důvody jsme sepsali do článku.

Reklama

Lufthansa a jejich letenky do Ameriky

  • Odkud? Z Mnichova, Vídně, Berlína, Drážďan nebo Prahy
  • S kým? Letecká společnost Lufthansa
  • Kdy? Říjen – červen 2024 (v souhrnu všech letenek)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (55 x 40 x 23 cm)

Jaké platí podmínky vstupu do USA?

Spojené státy americké zrušily v květnu 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

New York

Poletíš do USA? Inspiruj se našimi cestopisy

Los Angeles

Proč jsou aerolinky Lufthansa dobrou volbou?

Lufthansa ti během letu dopřeje pocit dokonalého pohodlí, zabaví tě arzenálem filmů, seriálů a hudby nebo poskytne ideální podmínky k tomu, aby sis ještě vyřídil pracovní záležitosti či jen tak posurfoval na internetu. A jestli bys s sebou nejraději sbalil i děti, jdi do toho. Aerolinky totiž poskytují speciální benefity pro rodiny. Ale dost řečí, mrkni na důvody, proč si pro svůj let do Ameriky vybrat právě Lufthansu.

Pohodlí i v ekonomické třídě

Pohodlné místo dostaneš cestou do Ameriky i na kratším letu. Jak je to možné? Tenká konstrukce opěradel šetří místo a poskytuje tak více prostoru na nohy. Na dálkových letech se zase můžeš těšit na široké polštáře sedadel měřící zhruba 40 cm. Jen se do nich uvelebit. A abychom nezapomněli, opěrku hlavy si můžeš nastavit individuálně podle svých potřeb.

Lufthansa

Rodiny s dětmi jsou vítány

Cestování s dětmi může být výzva, zejména v případě letů na delší vzdálenosti. Pro leteckou společnost Lufthansa je ovšem jejich pohodlí jednou z aktuálních priorit. Díky poskytovanému servisu a benefitům sestaveným přímo pro rodiny se z létání stává příjemný společný zážitek.

Je jedno, jestli máš batole nebo o něco starší dítě, s přednostním nástupem do letadla, speciálním dětským menu a vhodnou zábavou na palubě půjde všechno hladce.

Lufthansa
Lufthansa

Tříchodové menu

Jestli tě čeká dálkový let s aerolinkami Lufthansa, rozhodně si nemusíš chystat svačinu. O jídlo totiž nebude nouze. Nabídka se mění v závislosti na délce letu a cílové destinaci, nicméně vždy je součástí tříchodové menu a široký výběr nápojů.

Hned po vzlétnuté budeš moci doplnit tekutiny v podobě alkoholických i nealkoholických nápojů, po nichž přijde na řadu slibované menu sestávající ze 3 chodů. Podávané saláty se obměňují a třešničkou na dortu je dezert. Káva či čaj je po jídle samozřejmostí. V závislosti na délce letu tě bude čekat ještě druhé jídlo (vegetariánský pokrm připravený za studena), které dostaneš před přistáním, abys nevystupoval/a s prázdným žaludkem. Některé lety zahrnují i drobné snacky mezi jídly.

Jak jsme už zmiňovali, Lufthansa myslí i na děti. Při testování několika jídel vybrala dětská porota pokrmy, které jsou nyní podávány na palubě. Malí cestující se mohou těšit na výtvory, které jsou zajímavé na pohled, ale hlavně skutečně chutné.

Moderní zábavní systém

Na letech s leteckou společností Lufthansa je jisté jedno – nebudeš se nudit. Díky zábavnímu systému se budeš moci ponořit do světa filmových snímků a seriálů, stejně tak jako her pro zkrácení času nebo nabídky hudebních titulů. Zábavní systém zahrnuje více než 150 filmů, 200 televizní programů či 60 audioknih v němčině a angličtině.

Internet na palubě

Pokud býváš non-stop online, zapamatuj si název FlyNet. Díky tomuto palubnímu internetu se totiž budeš moci spojit s okolním světem. Podle toho, jakou úroveň služeb budeš chtít využívat, se pohybuje i ceník. Ceny jsou nicméně velice přátelské. Například za připojení, v rámci kterého si můžeš vyměňovat zprávy s rodinou či přáteli, zaplatíš jen 5 EUR.

Lufthansa

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru