Connect with us
Lufthansa

Amerika

USA z Prahy od 13 990 Kč! Zažij servis 5* aerolinek Lufthansa

USA z Prahy od 13 990 Kč! Zažij servis 5* aerolinek Lufthansa

Návštěvu Spojených států má na svém cestovatelském seznamu nejeden z nás. Rezervuj akční letenky aerolinek Lufthansa a splň si svůj sen. Ideálně s sebou vezmi i své malé společníky a užijte si díky speciálnímu servisu na palubě perfektní rodinnou dovolenou. V nabídce najdeš Chicago, Boston, Miami nebo San Francisco. Atraktivní ale nejsou jen ceny začínající na 13 990 Kč, ale i zážitek letět do Ameriky právě na palubě Lufthansy. Ptáš se proč? Ty hlavní důvody jsme ti sepsali do článku.

Reklama

Lufthansa a její letenky do Ameriky

  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Lufthansa
  • Kdy? Srpen – duben 2023 (v souhrnu všech letenek)
  • Příklad? Termín 1. – 11. září 2022 (letenka do Chicaga)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Jaké jsou podmínky vstupu do USA?

USA se 8. listopadu 2021 otevřely cestujícím ze Schengenu. Zahraniční turisté potřebují ke vstupu do Ameriky kromě důkazu o očkování i negativní test na COVID-19, který nesmí být starší 1 den před odletem.

Pro vstup do USA je i nadále nutný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Návrat zpět do České republiky je od 9. dubna 2022 zcela bez omezení.

New York

Inspiruj se našimi cestopisy

Kanada

Proč jsou aerolinky Lufthansa dobrou volbou?

Lufthansa ti během letu dopřeje pocit dokonalého pohodlí, zabaví tě arzenálem filmů, seriálů a hudby nebo poskytne ideální podmínky na to, aby sis ještě vyřídil/a pracovní záležitosti či jen tak posurfoval/a na internetu. A jestli bys s sebou nejraději sbalil/a i děti, jdi do toho. Aerolinky totiž poskytují speciální benefity pro rodiny. K tomu všemu ti nabídnou menu, které dodržuje zásady udržitelnosti a kvality. Ale dost řečí, mrkni na důvody, proč si pro svůj let do Ameriky vybrat právě Lufthansu.

Rodiny s dětmi jsou vítány

Cestování s dětmi může být výzva, zejména v případě letů na delší vzdálenosti. Pro leteckou společnost Lufthansa je ovšem jejich pohodlí jednou z aktuálních priorit. Díky poskytovanému servisu a benefitům sestaveným přímo pro rodiny se z létání stává příjemný společný zážitek.

Je jedno, jestli máš batole nebo o něco starší dítě, s přednostním nástupem do letadla, speciálním dětským menu a vhodnou zábavou na palubě půjde všechno hladce.

Lufthansa
Lufthansa

Pohodlí i v ekonomické třídě

Pohodlné místo dostaneš cestou do Ameriky i na kratším letu. Jak je to možné? Tenká konstrukce opěradel šetří místo a poskytuje tak více prostoru na nohy. Na dálkových letech se zase můžeš těšit na široké polštáře sedadel měřící zhruba 40 cm. Jen se do nich uvelebit. A abychom nezapomněli, opěrku hlavy si můžeš nastavit individuálně podle svých potřeb.

Lufthansa

Tříchodové menu

Jestli tě čeká dálkový let s aerolinkami Lufthansa, rozhodně si nemusíš chystat svačinu. O jídlo totiž nebude nouze. Nabídka se mění v závislosti na délce letu a cílové destinaci, nicméně vždy je součástí tříchodové menu a široký výběr nápojů.

Hned po vzlétnuté budeš moci doplnit tekutiny v podobě alkoholických i nealkoholických nápojů, po nichž přijde na řadu slibované menu sestávající ze 3 chodů. Podávané saláty se obměňují a třešničkou na dortu je dezert. Káva či čaj je po jídle samozřejmostí. V závislosti na délce letu tě bude čekat ještě druhé jídlo (vegetariánský pokrm připravený za studena), které dostaneš před přistáním, abys nevystupoval/a s prázdným žaludkem. Některé lety zahrnují i drobné snacky mezi jídly.

Jak jsme už zmiňovali, Lufthansa myslí i na děti. Při testování několika jídel vybrala dětská porota pokrmy, které jsou nyní podávány na palubě. Malí cestující se mohou těšit na výtvory, které jsou zajímavé na pohled, ale hlavně skutečně chutné.

Moderní zábavní systém

Na letech s leteckou společností Lufthansa je jisté jedno – nebudeš se nudit. Díky zábavnímu systému se ty i tvoje děti budete moci ponořit do světa filmových snímků a seriálů, stejně tak jako her pro zkrácení času nebo nabídky hudebních titulů. Zábavní systém zahrnuje více než 150 filmů, 200 televizní programů či 60 audioknih v němčině a angličtině.

Internet na palubě

Pokud býváš non-stop online, zapamatuj si název FlyNet. Díky tomuto palubnímu internetu se totiž budeš moci spojit s okolním světem. Podle toho, jakou úroveň služeb budeš chtít využívat, se pohybuje i ceník. Ceny jsou nicméně velice přátelské a například za připojení formou aplikací WhatsApp, Facebook Messenger nebo iMessage zaplatíš jen 7 EUR.

Lufthansa

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

13 pláží, kterými tě Mauricius okouzlí https://t.co/4lsArA0KBz2 dny dozadu
Pevninské Portugalsko bez omezení: od 1. července již není nutný EU certifikát https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus2 dny dozadu
Na výlet na slunné Azurové pobřeží do Francie s letenkami od 884 Kč https://t.co/WXimZj0WwW2 dny dozadu
TOP řeky, jezera a laguny v Evropě: Sem se jezdí za odpočinkem a vodními sporty https://t.co/HumpBMQ44z2 dny dozadu
TOP atrakce a zážitky v Abú Dhabí (14 tipů na aktivity a letenky od 3 267 Kč) https://t.co/z42VWQRgyF2 dny dozadu
Prozkoumej Sicílii s letenkami z Vídně nebo Prahy od 1 177 Kč https://t.co/Z988Hqfwip2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Zadar, Katánie, Řím a další od 461 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Ušetři s mKartou Svět: výběry zdarma, výhodné kurzy a až 2 000 Kč zpět za platby mobilem https://t.co/4KOaIaxi6P2 dny dozadu
Mauricius je otevřen pro všechny: není nutný test, očkování ani karanténa https://t.co/hSTauBjHnI #novinky2 dny dozadu
PECKA DNE: Letecký pobyt v Římě s hotelem a snídaní od 4 690 Kč https://t.co/kE4AVD7yoE3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru