Connect with us

Amerika

Kanada z Vídně od 7 990 Kč v termínech i na jaro

Kanada z Vídně od 7 990 Kč v termínech i na jaro

Nový rok je v plném proudu, začínáš už spřádat cestovatelské plány? Podle nás by se ve tvém diáři perfektně vyjímala událost s názvem KANADA. Co ty na to? Akční letenky z Vídně teď pořídíš od skvělých 7 990 Kč, takže moc není o čem přemýšlet. Vybrat si můžeš mezi západní a východní částí, v nabídce totiž najdeš letenky do Vancouveru a Toronta.

Reklama

Akční letenky z Vídně do Kanady

 • Odkud? Z Vídně s jedním přestupem v Londýně
 • S kým? Letecká společnost British Airways
 • Kdy? Únor – červen 2022
 • Termín? Například 11. – 19. červen 2022 (letenka do Vancouveru)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadla

K akčním letenkám z Vídně přidáváme i alternativu z Ostravy a Prahy.

Inspiruj se našimi články

Kanada se rozprostírá na obrovském území, kde stále nejdeš nedotčenou přírodu – pralesy, prérie, nekonečné lesní porosty nebo třeba členitá pobřeží s fjordy. Dechberoucí jsou zejména mohutné štíty Skalistých hor, poled na zvěř, která se zde může volně prohánět, či divokou přírodu Yukonu. Je toho zkrátka tolik, že nebudeš vědět, kde při plánování začít. Proto ti sem přikládáme několik cestopisů, kde se můžeš inspirovat.

Podmínky vstupu do Kanady

 • Před vstupem do letadla je nutné předložit důkaz o kompletním očkování provedeném nejméně 14 dní před vstupem do Kanady. Kanada uznává následující vakcíny, případně jejich kombinace: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca/COVISHIELD, Janssen (Johnson & Johnson), Bharat Biotech, Sinopharm BIBP a Sinovac (CoronaVac, PiCoVacc). Doklad musí být v anglickém nebo francouzském jazyce.
 • Před odletem je třeba předložit negativní PCR test, ne starší 72 hodin, případně lze použít i pozitivní PCR test provedený v období 14-180 dní před odletem.
 • Platí povinná registrace prostřednictvím služby ArriveCAN (aplikace nebo webová stránka).
 • Od 1. prosince je nově nutné absolvovat i testování po příjezdu a do obdržení výsledku zůstat v karanténě.
 • Úspěšná elektronická autorizace eTA.
 • Více informací na stránkách mzv.cz.

Kanada a cestovní doklady

Jestli do Kanady cestuješ za účelem turismu, nemusíš vyřizovat víza na kanadské ambasádě. Stačí ti platný pas a elektronická autrizace eTA.

Levné ubytování v Kanadě

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru