Connect with us
Expo 2020

Novinky

Další světoznámí hudebníci na Expo 2020: koncem ledna vystoupí Black Eyed Peas

Další světoznámí hudebníci na Expo 2020: koncem ledna vystoupí Black Eyed Peas

EXPO 2020 představilo spolupráci s dalšími světoznámými hudebními umělci, kteří zazáří na výstavě roku. Pokud se budeš v úterý 25. ledna 2022 nacházet v Dubaji, nenech si ujít sérii Infinite Nights. Superhvězdné uskupení Black Eyed Peas totiž představí svoji dosud největší párty, na které oslaví 25 let od svého prvního megahitu a zároveň představí novou hudbu ze svého alba Translation.

Reklama

Přímý přenos bude možné sledovat živě na Al Wasl Plaza. Zajímavostí je, že koncert Black Eyed Peas pod kupolí Al Wasl (největší 360stupňovou projekční plochou na světě) bude možné sledovat i online přes kanály VirtualExpoDubai.com, Expo TV YouTube, Facebook stránce Expo 2020 a dokonce i přes virtuální realitu Oculus VR.

V souladu s jedním z hlavních témat výstavy Expo Mobility je tato nová energická show inspirovaná tempem a pulsem technologie a hudby. Ta zkoumá a zahrnuje nové hranice, které ženou lidstvo vpřed, píše se na stránce EXPO 2020.

Návštěvníkům, kteří chtějí navštívit show Infinite Nights doporučujeme přijít na Al Wasl Plaza dříve.

Největší mezinárodní událost a výstavu na přelomu let 2021 a 2022 můžeš navštívit několika způsoby – pokud cestuješ vybranými aerolinkami, vstupenku získáš dokonce bezplatně. Vstupenku na EXPO 2020 si lze koupit ve vlastní režii, ale mnohem jednodušší je to zakoupením letenky nebo dovolené v Dubaji přes Pelikána.

Podmínky vstupu do Dubaje a levné letenky

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Dále je vyžadováno zdravotní pojištění, vyplněný formulář zdravotního prohlášení a stažení aplikace DXB Smart App.

Akční letenky do Dubaje

Zdroj: https://www.expo2020dubai.com/

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru