Connect with us
San Francisco

Amerika

Procestuj Kalifornii! Letenky z Vídně do L.A. s návratem ze San Francisca za 13 590 Kč

Procestuj Kalifornii! Letenky z Vídně do L.A. s návratem ze San Francisca za 13 590 Kč

Kalifornie je jedním z nejatraktivnějších států USA. A nejen kvůli tomu tak road trip po západním pobřeží Spojených států nechybí na většině seznamů cestovatelských snů. Výlet z Los Angeles do San Francisca je nezapomenutelným zážitkem – úchvatná příroda, od hor až k plážím, ikonická místa jako Hollywood či Golden Gate Bridge, spousta skvělých gastro zážitků a samozřejmě překrásné národní parky. Jsi připraven na tuhle jízdu? Pak rezervuj letenky z Vídně s příletem do Los Angeles a odletem ze San Francisca za 13 590 Kč. Cena zahrnuje i zavazadlo do podpalubí.

Reklama

Akční letenky do Kalifornie

 • Odkud? Z Vídně s přestupem v Kodani
 • S kým? Kombinace leteckých společností Austrian Airlines a Scandinavian Airlines (SAS)
 • Kdy? Leden – březen 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 23kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si v naší appce objednávku letenek nad 600 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 500 Kč

Koho by nelákalo cestovat do San Francisca, přidáváme také klasické zpáteční letenky do Los Angeles.

Inspiruj se našimi cestopisy

Road trip po Kalifornii je něčím, na co budeš ještě dlouho vzpomínat. Hlavním tahákem je jednoznačně příroda. Užiješ si výhledy na oceán i působivé skalní masivy. Z národních parků pak doporučujeme Sequoia National Park a Yosemite National Park.

Sequoia NP

Ve městech si dopřej kulturní a gastronomické zážitky. Los Angeles by se neobešlo bez návštěvy nápisu Hollywood, Venice Beach, Santa Monica Pier nebo Hollywoodského chodníku slávy. Za zábavou se můžeš vydat třeba do Disneylandu nebo Universal Studios.

Los Angeles

Co se týče San Francisca, zavítej do Chinatown, na Lombard Street, prohlédni si Golden Gate Bridge a nezapomeň ani na slavný Alcatraz. V přístavních restauracích si pochutnej na rybích pokrmech a nevynechej ani jízdu historickou tramvají.

San Francisco

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily s platností od 11. května 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

USA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru