Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: Italská Bologna v hotelu se snídaní + letenky od 6 090 Kč

POBYT DNE: Italská Bologna v hotelu se snídaní + letenky od 6 090 Kč

Bologna je nádherné italské město plné historie. O památky a monumenty tu zakopneš doslova na každém kroku a díky tomu je atmosféra města zcela unikátní a jedinečná. Sedíš na náměstí, pozoruješ ruch kolem, z dálky se rozléhá zvuk zvonů a výtečná káva mizí v ústech. Až si odpočineš, tak nezapomeň navštívit proslulé dvě věže, ze kterých je úchvatný rozhled na typické červené střechy. Také neopomeň jednu z nejstarších univerzit světa a když se ozve hlad, zajdi na pravé boloňské špagety nebo vyzkoušej italskou pizzu.

Reklama

Hotel se nachází ve čtvrti ve čtvrti San Vitale v docházkové vzdálenosti od centra. Nabízí klimatizované pokoje s televizí, nepřetržitou recepci, internetové připojení a snídaní formou bufetu.

 • KAM? Hotel Liberty 1904***, Bologna, Itálie
 • KDY? Listopad 2023 – březen 2024
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, 3* hotel, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,1 z 10 (booking)

Bologna Hotel Liberty 1904 pokoj

Itálie Hotel Liberty 1904 jídlo

Itálie Bologna Hotel Liberty 1904 hotel

Itálie bologna-veze

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru