Connect with us
Malta

Dovolené

POBYT DNE: Adventní Malta. Letenky z Prahy a hotel od 10 990 Kč

POBYT DNE: Adventní Malta. Letenky z Prahy a hotel od 10 990 Kč

Malta je mezi Čechy celoročně oblíbenou destinací. Se svými více než 300 slunečními dny v roce totiž kromě léta slibuje i velice příjemné počasí během zimních měsíců. Mírné klima je pak ideální na procházky po pobřeží, prozkoumávání památek a zajímavostí, včetně starověkých megalitických chrámů, středověkých opevněných měst, katedrál a elegantních paláců. K těmto všem krásám si navíc připočti nádherné pouliční dekorace a osvětlení, které vytváří až magickou atmosféru – na Maltu tě totiž v rámci našeho pobytu zavedeme během vánočních svátků. Užij si letos advent nebo oslavy nového roku trochu jinak!

Reklama

Na Maltu se dostaneš přímým letem z Prahy s aerolinkami Air Malta. Ty budou výjimečně v tomto slavnostním období spojení mezi pražským letištěm a ostrovem ve Středomoří provozovat. Obvykle na trase létají pouze od jara do léta.

Hlavu složíš v hotelu, ze kterého dohlédneš až na Vallettu. Jistě oceníš jeho dobrou polohu, do restaurací, barů či na autobusovou zastávku dojdeš do 5 minut.

  • KAM? 115 The Strand Hotel & Suites***, Malta
  • KDY? Prosinec – leden 2024
  • ODKUD? Přímým letem z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky na Maltu s příručním zavazadlem, 3-7 nocí v moderním městském hotelu, snídaně
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

pobyt na Maltě

115 The Strand Hotel & Suites***

115 The Strand Hotel & Suites***
Malta 115 The Strand Hotel pokoj

115 The Strand Hotel & Suites***

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru