Connect with us
New York

Letenky

Známe TOP 3 cestovatelské destinace, které vládnou sociální síti TikTok

Známe TOP 3 cestovatelské destinace, které vládnou sociální síti TikTok

Kouzlo dnešních sociálních sítí spočívá také v tom, že se můžeš ocitnout na různých místech na světě, a to ve velmi krátkém čase. Momentálním trendem internetu je nejrychleji rostoucí sociální síť TikTok, díky které máme možnost sledovat oblíbené influencery i cestovatelské účty a uniknout tak do vzdálených destinací. Letošní TikTok travel index ukázal TOP 3 cestovatelské destinace, které na této sociální síti kralují v počtu shlédnutí.

Logo TikTok

1. Dubaj, Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty se za poslední desetiletí staly jednou z nejpopulárnějších turistických destinací, a to natolik, že se Dubaj umístila hned na vrcholu žebříčku s více než 81,8 miliardami zobrazení. Právě díky luxusním hotelům, obchodům a restauracím, ultramoderním budovám a rušnému nočnímu životu je tato destinace u TikTokerů tak oblíbená. Díky jejich videím mají uživatelé pocit, jako by se nacházeli přímo uprostřed pulzující metropole a dokážou tak nasávat atmosféru zpod Burj Khalify.

Dubaj

2. New York, Spojené státy americké

Na druhém místě se umístilo tzv. Big Apple nebo také město, které nikdy nespí. Tato pozice mu patří právem, právě kvůli více než 59,5 miliardám shlédnutí videí s hashtagem #NYC. Na světě je jen málo ikoničtějších měst, jako je New York, který patří mezi největší centra kultury, politiky, módy, umění, zábavy a financí na světě. Je legendou mezi velkoměsty, a to díky okázalým mrakodrapům, jako je Empire State Building, obrovské džungli uprostřed města, Central Parku, blikajícímu Times Square a světoznámé divadelní scéně.

New York
Zdroj: Shutterstock

3. Londýn, Velká Británie

Na třetím místě se s 36,8 miliardami shlédnutí na TikToku umístil Londýn, který předběhl loňského bronzového medailistu – Istanbul. Hlavní město Spojeného království je jedním z nejznámějších měst na světě s téměř nekonečným seznamem turistických atrakcí, které každý musí vidět alespoň jednou za život. Tato největší anglická metropole je lokalitou, jež se pyšní pestrým nočním a kulturním životem, množstvím historických památek, luxusních obchodů, vynikajících restaurací a krásných parků. Lze tedy říci, že Londýn je destinací pro každého.

Londýn

Akční letenky do oblíbených destinací

Zdroj: Breaking travel news

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ7 hodinami dozadu
S Air France letíš do Ameriky i exotiky v nové kabině a se šampaňským v ruce https://t.co/8tregqaLIM #novinky8 hodinami dozadu
TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 490 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury https://t.co/rP7yvV7m7N12 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti letos nebudou. Důvod jejich zrušení tě překvapí https://t.co/lapVflfIxT #novinky12 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova od 8 990 Kč: aerolinky Saudia i zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ12 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU12 hodinami dozadu
10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp13 hodinami dozadu
Tenerife: Tvá ideální dovolená na Kanárských ostrovech! https://t.co/M5RSpkFhh513 hodinami dozadu
Podzim na Kanárech! Rezervuj ostrov Gran Canaria od 3 094 Kč https://t.co/TvcLglM4WF14 hodinami dozadu
PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 7 290 Kč https://t.co/KXGlCBW9hR1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru