Connect with us
Turkish Airlines

Letenky

UŽ JEN DNES! Mauricius, Vietnam, Bali a další z Prahy s Turkish Airlines od 11 990 Kč

UŽ JEN DNES! Mauricius, Vietnam, Bali a další z Prahy s Turkish Airlines od 11 990 Kč

Aerolinky Turkish Airlines nám to v poslední době moc neulehčují. Jejich nabídka letenek je tak perfektní, že nevíme, kam dřív. Je libo exotický Mauricius? Máš ho mít. Že bys raději na Bali? I taková je možnost. Nebo sáhni po super letenkách do Vietnamu, na Maledivy, do Cancúnu či africké Keni. Letíš z Prahy a v ceně máš kromě špičkového servisu na palubě také odbavené zavazadlo až do 46 kg. Při nakupování suvenýrů se tak vůbec nemusíš držet zkrátka.

Reklama

Aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro tebe speciální akci Mauricius, Ho Či Minovo Město, Bali a Maledivy máme od 11 990 Kč. Stačí, když v objednávce provedeš rezervaci alespoň dvou osob. Pro věčné sólo cestovatele ale přidáváme i letenky pro jednoho. S výběrem neotálej, VÝPRODEJ PLATÍ UŽ JEN DNES!

Akční exotika s Turkish Airlines

Vietnam

Inspiruj se našimi cestopisy:

Mauricius

Proč letět právě s Turkish Airlines?

Turkish Airlines nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel Awards. Turecké aerolinie získaly prvenství i v roce 2020 a porazily tak velmi silnou konkurenci v evropském leteckém průmyslu. Mezi nominovanými v ekonomické třídě byly mimo jiné společnosti Air France, British Airways, Lufthansa a KLM.

Turecké aerolinie obnovily mezinárodní spojení z Istanbulu 10. června. 18. června přidaly přímé lety z 16 míst v šesti evropských zemích do 14 tureckých měst. Následně se aerolinky vrátily i do Vídně, kam denně létají na křídlech oblíbeného Dreamlineru.

Před koronakrizí měly Turkish Airlines jednu z nejrozsáhlejších sítí na světě s 50 domácími a 246 mezinárodními destinacemi ve 123 zemích.

Navzdory pandemii a snižování počtu leteckých spojení létají Turkish Airlines ve větší frekvenci a současně i do více destinací než kterýkoli jiný dopravce v Evropě.

Turkish Airlines

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru