Connect with us
Dubaj

Novinky

5 benefitů k Emirates letence ZDARMA: 3 vstupy na atrakce, COVID pojištění a lístek na EXPO

5 benefitů k Emirates letence ZDARMA: 3 vstupy na atrakce, COVID pojištění a lístek na EXPO

Leť na zimní dovolenou do Dubaje s Emirates a získej řadu bezplatných výhod. Emirates ke svým letenkám do Dubaje nyní přidávají další zajímavá lákadla. Nově získáš bezplatný vstup do nejznámějších atrakcí města a využít můžeš i další speciální nabídky.

Reklama

Turisté, kteří se do Dubaje vydají do 31. března 2022, mohou s letenkou Emirates bezplatně navštívit i panoramatickou vyhlídku z nejvyšší budovy světa (At the Top Burj Khalifa), promenádu ​​s dubajskou fontánou (Dubai Fountain Boardwalk) a také vyhlídkovou observatoř (Views Observatory). Nadále platí, že s letenkou od Emirates získáváš nárok na bezplatný denní lístek na EXPO 2020 a stejně tak i na automatické COVID pojištění k letence.

Pošli nám e-mail do 3 dnů, vstupenky vyřídíme za tebe

Bezplatné vstupné nefunguje automaticky, resp. o vstupenky na atrakce je nutné požádat. Stačí, když koupíš Emirates letenky přes Pelikána, pošleš e-mail na emirates@pelikan.cz a do těla e-mailu uvedeš všechna čísla Emirates letenek, která splňují podmínky této akce. Pro získání vstupenek je třeba požadavek zaslat co nejdříve po zakoupení letenek – nejpozději do 3 dnů, v opačném případě negarantujeme jejich dostupnost.

Jakmile budou vstupy schváleny, dostaneš od nás jedinečné přístupové kódy od společnosti Emirates, které můžeš uplatnit při vstupu na atrakce.

Burj Khalifa – vstup zdarma s Emirates

Výstavba nejvyšší budovy světa byla započata v roce 2003 a dokončena byla v roce 2010. Burj Khalifa je označována rovněž jako první vertikální město a patří mezi novodobé divy světa. Její nadčasový design a výška 828 metrů měly za úkol zviditelnit Dubaj jako město superlativů. Architektem budovy je Adrian Smith, který stojí za unikátním trojhranným půdorysem. Inspirací při navrhování mu byl pouštní květ Hymenocallis. Budova má 162 obydlených a 35 servisních pater.

Se vstupenkou, kterou dostaneš zdarma při zakoupení letenek do Dubaje s Emirates, se dostaneš na 124. a 125. podlaží Burj Khalifa. Na 124. patro tě vyveze nejrychlejší dvojitý výtah na světě, který se pohybuje rychlostí 10 metrů za sekundu. Toto patro se nazývá také AT THE TOP a nabízí unikátní výhledy z krásné vyhlídkové terasy. Terasa ve 125. patře je nezapomenutelným zážitkem ve výšce 456 metrů s 365stupňovým výhledem. Vyzdobena je tradičními arabskými ornamenty mashrabiya.

Dubaj

Dubai Fountain Boardwalk – vstup zdarma s Emirates

Vystup na plovoucí plošinu umístěnou na Dubajské fontáně, která tě k ní dostane na vzdálenost deseti metrů. Projdi přes 272 metrů dlouhou promenádu ​​a žasni nad inženýrskými výkony největší výkonné fontány na světě. Vychutnej si jedinečný pohled na fontánovou show a získej skutečný pocit síly proudění vody směrem k obloze. Na promenádě Dubai Fountain Boardwalk budeš mít možnost projít se téměř po vodě a přiblížit se k pravděpodobně nejpůsobivější fontánové show na světě.

Dubaj Fountain

Projektory a světla (více než 6 000 z nich) oživují fontánu v barvách, zatímco kombinace pěti kruhů a dvou oblouků přidává tvar a složitost vzorům a výrazům, které fontána vytváří. K vizuálu je rovněž skvělý soundtrack s místní a mezinárodní hudbou, která se nese přes promenádu, z níž to vše uvidíš ze svého speciálního úhlu pohledu. Odměnou bude krásná vzpomínka na Dubaj. Pokud hledáš nezapomenutelný snímek z Emirátů, budeš jej moci získat právě z promenády.

Dubaj

Views Observatory – vstup zdarma s Emirates

Sklouzneš se dolů z 53. patra výškové budovy ukryté v celoskleněné kapsli? Nebo co takhle se projít po římse umístěné téměř 220 metrů nad zemí bez oken nebo jiných ochranných bariér před tebou? Pro milovníky výšek a nádherných architektonických staveb vzniklo v Dubaji nové unikátní místo.

Dubaj

Hotel Address Sky View v centru Dubaje otevřel 28. listopadu 2021 skleněnou pasáž a zve tam všechny milovníky pozorování a adrenalinu. Třídílná atrakce se skládá z hvězdárny, skleněné skluzavky a zážitkové procházky.

Dubaj

Observatoř umožňuje návštěvníkům vstup na 52. patro hotelu s názvem Address. Nad oblaka se vyvezeš panoramatickým skleněným výtahem. Odtud můžeš vyjít po točitém schodišti na 53. patro, přičemž se můžeš pokochat působivým výhledem na Burj Khalifa, Downtown Dubaj a Sheikh Zayed Road.

Dubaj

Sky Views Dubaj je nejlepší navštívit při západu slunce (i když za prémii). Otevřena je pro milovníky vzrušení všech věkových kategorií, a to denně od 10:00 do 22:00.

Emirates nabídnou kromě bezplatného vstupu i slevy do Dubaje

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass ti kromě bezplatného vstupu na AIN DUBAI poskytne i řadu zajímavých slev:

 • Sleva do vybraných SPA a WELLNESS zařízení od 20 do 25 %,
 • Sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji od 20 do 25 %,
 • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Podmínky

 • Nabídka se vztahuje na letenky do Dubaje s Emirates (ekonomická i byznys třída) zakoupené v době od 30. listopadu 2021 do 20. prosince 2021.
 • Termín odletů může být kdykoliv v době od 30. listopadu do 31. března 2022.

Emirates uvádí každý měsíc jedinečnou nabídku na některou z největších atrakcí města, sleduj nás i nadále a dozvíš se o všech slevách a volných vstupech!

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Emirates

NAVÍC – všechny Emirates letenky jsou flexibilní, měnit lze destinaci i čas odletu.

Flexibilní letenky bez doplatků a minimální platnost dva roky

Jestli tvoje cestovní plány ovlivnil COVID-19, máš dvě možnosti. Pokud sis rezervoval/a letenku před 1. dubnem 2021 a cestu jsi měl/a uskutečnit do 31. května 2022 nebo dříve, letenku si můžeš nechat a vybrat si nový termín kdykoliv až do 36 měsíců od data původní rezervace. Druhou možností je vrácení peněz.

Všechny letenky zakoupené od 1. dubna 2021 jsou automaticky platné na cestování po dobu minimálně 24 měsíců, tedy dva roky. V rámci tohoto času můžeš měnit čas odletu či destinaci, případně požádat o vrácení peněz bez dalších poplatků letecké společnosti. Změny můžeš provést online prostřednictvím správy rezervace nebo přes Pelikána.

Na letenky zakoupené 1. září 2020 a později se vztahuje platnost až 36 měsíců od data původní rezervace.

K letence od Emirates i vstupenka na EXPO zdarma

Kromě různých slevy platí i nadále nabídka bezplatné jednodenní vstupenky na EXPO 2020. Pelikán ti k tvojí cestě na EXPO vyřídí vše potřebné – letenky, ubytování i samotné vstupenky. Kompletní informace ke vstupu a programu na EXPO najdeš v našem speciálním článku. Rovněž ti prozradíme, které aerolinky ti dají vstupenku k letence zdarma, a doporučujeme ti zkontrolovat i speciální nabídku dovolených v Dubaji.

Expo 2020 Dubai

Zdroj foto: Emirates.com, Emaar

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru