Connect with us
Malahini Kuda Bandos Resort****

Dovolené

PECKA DNE: Romantické All Inclusive Maledivy od 48 051 Kč

PECKA DNE: Romantické All Inclusive Maledivy od 48 051 Kč

Tropický ráj je označení, kterým by se Maledivy mohly bez problému pyšnit. Jsou tvořeny celkem 1190 atoly nacházejícími se v Indickém oceánu v oblasti rovníku. Písečné pláže všude kolem, ve větru tančící palmy, průzračná voda… No nezní to jako dovolená snů?

Reklama

Z letiště v Male na ostrov je zajištěn transfer rychlolodí, je to přibližně 10minutová cesta. A nebyli bychom na dovolené na Maledivách, kdyby nebyl hotel přímo u pláže. Moře tak budeš mít doslova pár kroků, takže zaplavat či zašnorchlovat si můžeš ještě před snídaní. A když už jsme u jídla, tak během celého pobytu máš k dispozici All Inclusive servis.

  • KAM? Malahini Kuda Bandos Resort****, Maledivy
  • KDY? Leden – duben 2022
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s odbaveným zavazadlem, ubytování ve 4* plážovém hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště do hotelu a zpět, anglicky nebo německy hovořící delegát
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Maledivách
Maledivy
Maledivy - Malahini Kuda Bandos***

Vstup na Maledivy a návrat do ČR

Tento ráj na zemi je pro cestovatele otevřen a při vstupu od nich vyžaduje pouze negativní test na COVID-19, který není starší 96 hodin před odletem (platí i pro očkované), a další náležitosti, jako platná letenka či zdravotní prohlášení odeslané 24 hodin před odletem na dovolenou.

Pravidla návratu ze zahraničí zpět do České republiky stanovuje cestovatelský semafor. V případě návratu domů je tak nutné se řídit podmínkami, které odpovídají destinaci, v níž jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin.

Malahini Kuda Bandos Resort****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Smartwings tě vezmou z Prahy do Dubaje bez přestupu už od 5 990 Kč https://t.co/4qy1vw1msY2 dny dozadu
USA od 6. 12. zpřísní podmínky vstupu. Bude nutný negativní test, ne starší 24 hodin https://t.co/rTjJjnnCFc #koronavirus2 dny dozadu
PECKA DNE: Charismatický Krakov. 4* hotel se snídaní od 2 990 Kč https://t.co/QzGWg73RWT2 dny dozadu
Zimní Mallorca? Objev ji s letenkami z Vídně nebo Prahy od 801 Kč https://t.co/DXYXHePgyI2 dny dozadu
Co nevynechat při návštěvě Miami a letenky od 10 290 Kč https://t.co/GFeskcFGGf2 dny dozadu
New York z Prahy se Singapore Airlines za 10 590 Kč! Termíny i na léto https://t.co/mjpEpPJcJD2 dny dozadu
Influenceři doby minulé: 10 českých i slovenských cestovatelských legend https://t.co/30ygmcUfID3 dny dozadu
PECKA DNE: Mauricius z Prahy za 12 390 Kč se spoustou termínů https://t.co/b6l5YAEk5k3 dny dozadu
TOP 10 nových věcí, které můžeš zažít v Dubaji https://t.co/hjZT4agmdG3 dny dozadu
USA od 6. 12. zpřísní podmínky vstupu. Bude nutný negativní test, ne starší 24 hodin https://t.co/rTjJjnnCFc #koronavirus3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru