Connect with us
Spojené arabské emiráty, Dubaj

Asie

Chyť Dubaj v hlavní sezóně. Levné letenky z Vídně od 3 919 Kč

Chyť Dubaj v hlavní sezóně. Levné letenky z Vídně od 3 919 Kč

Dubaj je městem luxusu, rájem všech milovníků nákupů, krásných pláží a megalomanských staveb. Jestli toužíš objevit všechny její krásy, ale hlídáš si rozpočet, nepřehlédni levné letenky od aerolinek Wizz Air Malta. Jejich oblíbená přímá linka z Vídně se po letní sezóně opět vrací a ty si už nyní můžeš chytit místo.

Reklama

Akční Dubaj s Wizz Air

 • Odkud? Přímým letem z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Wizz Air Malta
 • Kdy? Listopad – březen 2024
 • Příklad? Termín 24. leden – 2. únor 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm)
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Noční Dubaj

Dubaj je místem, kde je možné vše

S 5* hotely na každém rohu, desítkami megalomanskými nákupními centry a výškovými budovami, které neuvidíš nikde na světě, je Dubaj největším hřištěm boháčů z celého světa. Jestli si ale myslíš, že Dubaj patří pouze jim, pleteš se. Dubaj se za poslední roky vyprofilovala jako jedna z nejdostupnějších exotických destinací, která kombinuje zábavu a plážovou dovolenou, extremní sporty i nákupy.

V Dubaji ovšem nejsou pouze mrakodrapy! Najdeš tu Palmové ostrovy, největší přístav na světě, největší obchodní dům na světě nebo lyžařskou sjezdovku, která ve světě nemá obdoby.

Město, které vzešlo z pouštního písku, je dnes považováno za kolébku přepychu, luxusu a bohatství.

Podmínky vstupu do Emirátů

Již od listopadu 2022 cestujeme do Dubaje stejně jednoduše jako před pandemiíSpojené arabské emiráty totiž zrušily všechna covidová omezení.

Dubaj

Levné ubytování v Dubaji

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (8 votes)
2 Comments

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru