Connect with us
Phuket

Dovolené

Přímým letem z Brna na Phuket! Rezervuj exotické dovolené za first moment ceny

Přímým letem z Brna na Phuket! Rezervuj exotické dovolené za first moment ceny

Ne, neděláme si legraci, opravdu se brzy dostaneš z Brna do Thajska přímým letem, a to zdaleka není vše. Nabídka exotických dovolených, které jsou v plánu na zimní sezónu praská ve švech. Kromě Phuketu se připrav i na destinace jako Madagaskar, Dominikánská republika či Srí Lanka. Pobyty jsou dostupné už nyní, takže je chytíš za peckovní first moment ceny. Pojď si společně s námi prohlédnout to nejlepší.

Reklama

Do exotiky na palubě Dreamlineru

Velkou novinkou jsou výše zmiňované přímé lety z Brna na thajský Phuket. Charterové lety bude operovat italská letecká společnost NEOS každé úterý v termínech od 19. prosince 2023 do 3. dubna 2024, na kdy je naplánován poslední návrat.

Let, který by měl trvat necelých 11 hodin, si vychutnáš na palubě oblíbeného letounu Boeing 787-9 Dreamliner. Ten nabídne 28 sedadel ve třídě Business Light a 327 míst v Economy.

V případě Business Light se můžeš sbalit do 30kg odbaveného zavazadla, ke kterému máš rovněž 8kg příruční zavazadlo. Před letem budeš mít otevřené dveře do Business salonku nacházejícího se na Letišti Brno v 1. patře odletové haly, za bezpečnostní kontrolou. Na palubě se můžeš těšit na welcome drink a bezplatný servis – pochutnáš si na dvou chutných jídlech (teplé a studené) a nápojích, od piva a vína po studené nealko.

Letenka v ekonomické třídě zahrnuje 8kg příruční zavazadlo a 23kg zavazadlo do podpalubí. Byznys salonek je otevřen na 2 hodiny za poplatek 490 Kč na osobu a během letu bude zdarma servírováno jedno teplé jídlo a drobný snack. Nechybí nabídka nápojů.

Všichni pasažéři si mohou navíc zakupovat produkty ze Skybar menu nebo využít bezplatný zábavní systém.

Phuket

Dovolená na Phuketu či Krabi

Phuket je oblíbenou destinací, která hlavně milovníky nicnedělání láká na nádherné pláže s jemným bílým pískem a průzračnou vodu ke koupání. O zážitky se pak postarají třeba vodní sporty, chrámy, místní trhy, thajská kuchyně nebo živá oblast Patong nabízející nekonečné možnosti zábavy. Kompletní dovolené na Phuketu se zpáteční letenkou z Brna, 4* hotelem, stravou a transferem jsou dostupné už od zhruba 32 000 Kč.

Kromě Phuketu najdeš v nabídce třeba i Krabi. Lety budou vyrážet z Prahy každé pondělí v termínech od 23. října 2023 do 25. března 2024. Vydej se za neuvěřitelnými přírodními scenériemi, od vápencových útesů přes skryté laguny až po národní parky.

Phuket

Užij si exotický Madagaskar, Srí Lanku nebo Keňu

Přímé lety z Brna na Phuket v poslední době trochu zastínily zbývající exotické pecky. Z nich bychom se zmínili třeba o Madagaskaru, kam se od konce října můžeš vydat každou středu přímým letem z Prahy, a to až do 27. prosince 2023. Dovolenkový balíček s letenkou, ubytováním v 3* hotelu, snídaněmi a transferem pořídíš od cca 40 000 Kč. Zajímavostí jsou poznávací pobyty s českým průvodcem.

Madagaskar
Madagaskar

Jestli jsi fanouškem Karibiku, od října do března můžeš letět z pražského letiště přímo do Dominikánské republiky. Směs rajských lagun uprostřed tropických lesů, úchvatných pláží a koloniální architektury tě nadchne. Podobně jako v případě Madagaskaru se můžeš vydat na plážovou dovolenou s letenkou z Prahy, 4* hotelem, all inclusive servisem a transferem od 37 469 Kč. Jestli ale preferuješ něco dobrodružnějšího, ve hře je i poznávací zájezd na 7 nocí s českým průvodcem.

Dominikánská republika

Nesmíme zapomenout na Srí Lanku, rozmanitý ostrov plný působivých buddhistických chrámů, ideálních podmínek na surfování, čajových plantáží a přátelské atmosféry. I do tohoto koutu se dostaneš z Prahy bez přestupu, a to každé úterý na přelomu zimy a jara. Atraktivní dovolenkové balíčky jsou za first moment ceny k dispozici již i na Pelikánovi. Rezervuj kompletní pobyt na Srí Lance nebo si vyber jeden ze dvou poznávacích okruhů, opět i s českým doprovodem.

Srí Lanka

Exotických dovolených na zimu za super ceny je aktuálně dostupných hned několik,. Ostatně prohlédni si celou nabídku a přesvědč se sám. Za pozornost určitě stojí ještě africké destinace, jako třeba kořením provoněný Zanzibar nebo Keňa, která je čerstvou novinkou. V Keni se můžeš vydat na dovolenou na severní i jižní pobřeží již od 29 509 Kč, případně opět sáhnout po poznávací variantě zahrnující například safari.

Keňa

Přímými lety nově i do Dominikány, Vietnamu a na Kubu

V zimní sezóně bude rozhodně z čeho vybírat, protože mimo jiné je v plánu spuštění přímých letů z Prahy na Kubu, do Dominikánské republiky a Vietnamu. Létat se začne koncem října s tím, že kromě Prahy se letadlo cestou zastaví i v Bratislavě, což je skvělá zpráva pro cestující z Moravy (zatím není jasné, zda se poletí Praha – Bratislava – cílová destinace nebo Bratislava – Praha – cílová destinace).

Na přímé charterové lety poskytnou španělské aerolinky World2fly Airbus A350-900 s kapacitou 432 cestujících. Letoun nabídne maximální pohodlí, k čemuž přispívá i fakt, že má jednu z nejtišších kabin vůbec. Základní cena letenky zahrnuje hlavní jídlo sestávající ze tří chodů a svačinu nebo snídani servírovanou před přistáním. Kromě toho je součástí rovněž 10kg příruční a 23kg odbavené zavazadlo, Wi-Fi na palubě a zábavní systém v češtině zahrnující filmy, hudbu, audioknihy či hry.

Dovolené ve všech třech destinacích se mohou pochlubit skvělou nabídkou hotelů, ve kterých je vždy k dispozici česky mluvící delegát. Ve vybraných ubytováních můžeš využít i služeb animátorů. Ti se v rámci nového klubového konceptu postarají o zábavu dětí i dospělých.

Odpočiň si na plážích Kuby

Novinkou jsou konkrétně přímé lety do kubánské Santa Clary, díky kterým si můžeš užít pobyty na Cayo Santa Maria a Cayo Coco. Obě destinace se proslavily svými krásnými plážemi s možností šnorchlování nebo potápění a klidem, jelikož leží dostatečně daleko od rušných měst. Ve srovnání s příletem do Varadera či Havany tě čeká mnohem kratší transfer, pouze cca 1,5 hodiny místo zhruba 5 hodin.

Kompletní dovolené s příletem do Santa Clary jsou současně dostupné za uváděcí ceny. Ty začínají v případě balíčku zahrnujícího zpáteční letenku, 5* hotel, all inclusive a transfer na 29 990 Kč.

Starfish Cayo Santa Maria

Poznej Vietnam během dovolené

Dovolené ve Vietnamu tě přenesou na vietnamský ostrov Phu Quoc, který cestovatele rovněž láká na nádherné pláže. Kromě nich zde najdeš moderní ubytování. Velkou výhodou je, že obvykle cesta na tento ostrov zahrnuje minimálně dva přestupy, ovšem díky novým charterovým letům se tam dostaneš z Prahy, potažmo z Bratislavy bez přestupu.

Přes Pelikána si můžeš své místo na ostrově Phu Quoc rezervovat již nyní. Nezapomeň, že platí first moment ceny, které začínají na 35 220 Kč. Balíček obsahuje zpáteční letenku, 5* hotel, snídaně i transfer.

Sol by Meliá Phu Quoc

Za krásami Dominikánské republiky

Přímý charterový let z Prahy/Bratislavy bude mířit do Punta Cany, tedy za jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě. Dovolenkové balíčky s letenkou, 4* hotelem, all inclusive servisem a transferem nyní pořídíš od 29 990 Kč.

HM Bavaro Beach

Tyto dovolené doporučujeme

Z celé nabídky exotických dovolených jsme vybrali několik balíčků, které se podle nás vyplatí rezervovat.

4* Diamond Resort Phuket

Dopřej si odpočinek na písečných plážích Phuketu. Z hotelu Diamond Resort Phuket to na ně budeš mít jen pár kroků. Resort je zasazen do krásné tropické scenérie a v jeho okolí je hned několik restaurací, barů a obchodů.

Co zahrnuje pobyt?

 • Zpáteční letenku s ekonomické třídě na trase Brno – Phuket – Brno (přímý let)
 • Příruční i odbavené zavazadlo k letence
 • 7 nocí v 2lůžkovém pokoji Deluxe suite v 4* hotelu
 • Snídaně
 • Služby česky hovořícího delegáta
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Diamond Resort Phuket****

Diamond Resort Phuket****
Diamond Resort Phuket****

4* Starfish Cayo Santa Maria

Namiř si to do Karibiku a vychutnej si kombinaci krásných pláží, exotické atmosféry, slunce a kubánského temperamentu. Hotel Starfish Cayo Santa Maria najdeš na korálovém ostrově a v areálu budeš mít k dispozici bazény, restaurace, bary či zázemí pro děti.

Co zahrnuje pobyt?

 • Zpáteční letenku s ekonomické třídě na trase Praha – Kuba – Praha (přímý let)
 • Příruční i odbavené zavazadlo k letence
 • 7 nocí v 2lůžkovém pokoji v 4* hotelu
 • All Inclusive servis
 • Služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta
 • Transfer z letiště na hotel a zpět

Starfish Cayo Santa Maria****

Starfish Cayo Santa Maria****
Starfish Cayo Santa Maria****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru