Connect with us
LOT Polish Airlines

Afrika

Výprodej letenek s LOT: Z Ostravy nebo Prahy do Evropy a ještě dál od 1 390 Kč

Výprodej letenek s LOT: Z Ostravy nebo Prahy do Evropy a ještě dál od 1 390 Kč

Aerolinky LOT Polish Airlines zjevně rozdávají vánoční dárky se zpožděním. Pro všechny milovníky cestování si připravily VELKÝ VÝPRODEJ letenek s odletem z Ostravy nebo Prahy. Rezervuj evropské pecky jako Varšavu, Barcelonu či Kodaň od 1 390 Kč. Případně prozkoumej atraktivní nabídku do zámoří – New York, Chicago, Toronto, indickou Bombaj nebo třeba Soul pořídíš od 10 490 Kč. Jako bonus pro tebe máme speciální ceny při rezervaci 2 a více osob.

Reklama

Pouze u Pelikána můžeš aktuálně rezervovat vybrané letenky (označené tagem “min. 2 cestující”) za ještě nižší cenu. Jak na to? Stačí, když vytvoříš objednávku pro minimálně 2 osoby. Celá akce platí jen do 19. ledna 2023.

Pokud poletíš z Ostravy, parkování na letišti máš navíc zdarma. O této akci i skvělém servisu polského dopravce ti ale napíšeme více v článku.

Všechny letenky z výprodeje

LOT

Co tě čeká na palubě ekonomické třídy LOT Polish Airlines?

Aerolinkám LOT záleží na tom, aby každý pasažér vystupoval z letadla odpočatý. I proto s oblibou nasazují Boeing 787 Dreamliner. Tento krasavec ti bude dělat společnost na mezikontinentálních letech, ale setkat se s ním můžeš i na vybraných letech kratších vzdáleností. Součástí letadel je LED osvetlení a stmívatelná okna minimalizující jet-lag.

O dokonalé pohodlí na dlouhých letech se starají komfortní sklopná sedadla s 43 cm širokou základnou. Nechybí nastavitelná opěrka hlavy a deka s polštářem.

Nuda na palubě nehrozí

Všechna sedadla mají elektrickou zásuvku, USB port a individuální zábavní systém. V klidu se tak můžeš věnovat práci nebo prozkoumat nabídku sestávající z více než 100 filmů a televizních seriálů, koncertů, zábavních pořadů a her.

LOT

V ekonomické třídě LOT si pochutnáš

Během letu nebudou chybět ani gastro zážitky. Palubní personál ti dá vybrat ze dvou variant teplých jídel a před přistáním ti naservíruje buď další teplé jídlo, nebo svačinku – to se odvíjí od délky letu. Kdyby ti to ale přece jen bylo málo, vyzkoušej i speciality z placeného menu LOT Sky Bar.

Žízeň pak zaženeš některým z nápojů nabízených zdarma, jako vodou, perlivými nápoji, ovocnými šťávami, čajem či kávou. Z alko sekce je na výběr víno a pivo.

LOT

Proč létat z Letiště Ostrava?

Ostravské letiště o sobě v poslední době dává vědět. Jeho nabídka je více než lákavá, současně je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas cestováním na přažské či polská letiště.

K letenkám LOT Polish Airlines máš parkování ZDARMA

Cestující na lince Ostrava – Varšava mohou využít speciální akci v podobě bezplatného parkování na letišti Leoše Janáčka.

  • Lístek, který obdržíš při vjezdu na parkoviště, vyměníš na přepážce při odbavení za kupon na parkování zdarma.
  • V případě online check-inu si kupon vyzvedneš po předložení palubní vstupenky na přepážce Informací v odletové hale.
  • Parkování zdarma se vztahuje pouze na parkoviště P5 a celá akce platí do 31. prosince 2023.
Ostrava

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
3.7/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Ras Al Khaimah: TOP destinace pro rodinnou dovolenou (itinerář a tipy na program) https://t.co/vZcVWN15hk19 hodinami dozadu
TOP 7 plážových hotelů v Dubaji: Ubytuj se na slavném ostrově Palm Jumeirah https://t.co/7ZTTAzbJhD20 hodinami dozadu
12 atrakcí ve Stockholmu. A ani jedna z nich nejsou masové kuličky https://t.co/qC4fWWMni121 hodinami dozadu
Přímé linky do New Yorku: leť z Berlína nebo Mnichova od 8 790 Kč https://t.co/jg9LVITUtN21 hodinami dozadu
Namiř si to během jara do Istanbulu. Z Prahy nebo Vídně přímo od 2 390 Kč https://t.co/rEYh6cbvLs22 hodinami dozadu
Benátky z Vídně na přelom zimy a jara od 755 Kč. Stihneš i karneval https://t.co/mHdhfwNJwj24 hodinami dozadu
POBYT DNE: 4* pobyt v Římě včetně snídaní a letenek od 7 690 Kč https://t.co/kTY1QRxZE92 dny dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU #letenky2 dny dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU2 dny dozadu
Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně https://t.co/nVIj9kNDlL2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru