Connect with us
LOT Polish Airlines

Letenky

Výprodej letenek s LOT: Z Ostravy nebo Prahy po Evropě a ještě dál od 1 390 Kč

Výprodej letenek s LOT: Z Ostravy nebo Prahy po Evropě a ještě dál od 1 390 Kč

Aerolinky LOT Polish Airlines si pro všechny milovníky cestování připravily výprodej letenek s odletem z Ostravy nebo Prahy. Rezervuj evropské oblíbence, jako třeba Gdaňsk nebo Rigu, od 1 390 Kč. Případně prozkoumej atraktivní nabídku vzdálenějších destinací – Tbilisi, Káhiru, New York, Miami, Toronto, Dubaj nebo třeba Soul pořídíš od 4 590 Kč.

Reklama

Bezplatné parkování na ostravském letišti k letenkám s LOT bylo navíc prodlouženo až do konce roku 2024. A kdyby se ti to snad zdálo málo, můžeš si pochutnat i na croissantu a kávě zdarma. Více info níže v článku.

Proč létat z Letiště Ostrava?

Ostravské letiště o sobě v poslední době dává vědět. Jeho nabídka je více než lákavá, současně je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas cestováním na přažské či polská letiště.

K letenkám LOT Polish Airlines máš parkování ZDARMA

Cestující na lince Ostrava – Varšava mohou využít speciální akci v podobě bezplatného parkování na letišti Leoše Janáčka.

  • Lístek, který obdržíš při vjezdu na parkoviště, vyměníš na přepážce při odbavení za kupon na parkování zdarma.
  • V případě online check-inu si kupon vyzvedneš po předložení palubní vstupenky na přepážce Informací v odletové hale.
  • Parkování zdarma se vztahuje pouze na parkoviště P1 a celá akce platí do 31. prosince 2024.
Ostrava

Co tě čeká na palubě ekonomické třídy LOT Polish Airlines?

Aerolinkám LOT záleží na tom, aby každý pasažér vystupoval z letadla odpočatý. I proto s oblibou nasazují Boeing 787 Dreamliner. Tento krasavec ti bude dělat společnost na mezikontinentálních letech, ale setkat se s ním můžeš i na vybraných letech kratších vzdáleností. Součástí letadel je LED osvetlení a stmívatelná okna minimalizující jet-lag.

LOT

O dokonalé pohodlí na dlouhých letech se starají komfortní sklopná sedadla s 43 cm širokou základnou. Nechybí nastavitelná opěrka hlavy a deka s polštářem.

Nuda na palubě nehrozí

Všechna sedadla mají elektrickou zásuvku, USB port a individuální zábavní systém. V klidu se tak můžeš věnovat práci nebo prozkoumat nabídku sestávající z více než 100 filmů a televizních seriálů, koncertů, zábavních pořadů a her.

LOT

V ekonomické třídě LOT si pochutnáš

Během letu nebudou chybět ani gastro zážitky. Palubní personál ti dá vybrat ze dvou variant teplých jídel a před přistáním ti naservíruje buď další teplé jídlo, nebo svačinku – to se odvíjí od délky letu. Kdyby ti to ale přece jen bylo málo, vyzkoušej i speciality z placeného menu LOT Sky Bar.

Žízeň pak zaženeš některým z nápojů nabízených zdarma, jako vodou, perlivými nápoji, ovocnými šťávami, čajem či kávou. Z alko sekce je na výběr víno a pivo.

LOT

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
4.2/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru