Connect with us
Phuket

Asie

Phuket z Prahy! Leť s 5* Qatar Airways za 13 790 Kč

Phuket z Prahy! Leť s 5* Qatar Airways za 13 790 Kč

Thajský Phuket je asi pro většinu z nás symbolem dokonalé exotické destinace s nádhernými plážemi, křišťálově čistým mořem a všudypřítomnou pohodovou atmosférou, kterou bychom mohli zažívat stále dokola. Proto nás těší, že se tento ráj už 1. července otevřel očkovaným turistům bez povinné 14denní karantény a my si to sem můžeme namířit!

Reklama

Akční letenka na Phuket s Qatar Airways

Zpráva o otevření Phuketu neutekla ani 5* Qatar Airways, kteří přichází s parádními letenkami z Prahy za 13 790 Kč. Co se týče termínů, je z čeho vybírat. Rezervovat můžeš období od srpna až do října. Během letu tě čeká jen jeden přestup v Dauhá a sbalit se můžeš do 25kg zavazadla. No a o tom, že katarské aerolinky se o tebe na palubě postarají přímo královsky, snad ani nemusíme psát.

 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Qatar Airways
 • Kdy? Srpen – říjen 2021
 • Termín? Příklad 14. – 23. září 2021 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo 7kg + 2kg, odbavené zavazadlo do 25 kg
Phuket

Phuket a koronavirus

Phuket a další thajské destinace jsou otevřeny naočkovaným turistům, nicméně dosud od nich byla po příletu vyžadována 14denní karanténa v hotelu na vlastní náklady. To se ovšem už od 1. července 2021 mění a konkrétně Phuket se tak otevírá bez karantény. Po dvou týdnech na ostrově pak turisté mohou cestovat s negativním testem i po zbytku země.

Phuket

Návrat zpět do Česka

Thajsko je na cestovatelském semaforu aktuálně tmavě červené. Při návratu zpět domů je tak nutné se řídit právě podmínkami stanovenými pro tuto kategorii.

Inspiruj se našimi cestopisy

Stará část města Phuket

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru