Connect with us
Tanzanie

Afrika

Do Tanzanie za zážitky. Leť z Vídně za 12 990 Kč v atraktivních termínech

Do Tanzanie za zážitky. Leť z Vídně za 12 990 Kč v atraktivních termínech

Tanzanie je zemí s jedinečnou atmosférou, do které cestující přijíždí zažít pravou Afriku. Na jedné straně budeš žasnout nad nádhernými národními parky a odvezeš si zážitky ze safari, současně se můžeš vydat za odpočinkem, a to na dokonalé pláže Zanzibaru. Stačí rezervovat letenky z Vídně na letiště Kilimandžáro za 12 990 Kč. Přiletíš jen kousek od města Arusha na severovýchodě země. Budeš to tak mít blízko například do Národního parku Mount Kilimanjaro nebo Serengeti.

Reklama

Akční letenky do Tanzanie

Letenky zahrnují jak velké odbavené zavazadlo, tak i termíny na hlavní sezónu. Za tu je považováno období od června do října.

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ethiopian Airlines
 • Kdy? Květen – listopad 2023
 • Termín? Příklad 12. – 22. červen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (společně do 12 kg) a 2x23kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Tanzanie

Co v Tanzanii vidět a zažít?

 • Atrakcí je nejvyšší hora Afriky, Mount Kilimanjaro. Ať už se ji budeš snažit zdolat, nebo ti bude stačit pohled z dálky, bude to zážitek. Na jejím povrchu se totiž nachází téměř vše od obdělávané půdy přes deštný prales až po arktický vrchol.
 • Za návštěvu stojí rovněž Národní parky. Například Serengeti je místem, kde se dají ve volné přírodě pozorovat lví smečky a dalších několik druhů savců a ptáků. Přitažlivé je i Chráněné území Ngorongoro.
 • Viktoriino jezero je také oblastí, v níž žije mnoho zvířat od hrochů až po krokodýly.
 • Tipy na místa v Tanzanii najdeš i v tomto článku.
 • Když budeš mít chuť si na některé dny naordinovat relax, zamiř na bělostné pláže Zanzibaru. Jak si zde naplno užít 5 dní, jsme pro tebe sepsali do článku.

Podmínky vstupu do Tanzanie

Tanzanie má nadále stanovené podmínky vstupu související s koronavirem. Od cestujících vyžaduje předložení očkovacího certifikátu nebo negativní výsledek PCR testu.

Do Česka se ze zahraničí vracíme bez omezení.

Tanzanie

Levné ubytování v Tanzanii

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru