Connect with us
Srí Lanka

Asie

Srí Lanka z Vídně i Prahy s Emirates od 16 990 Kč. Možnost zastávky v Dubaji a na Maledivách

Srí Lanka z Vídně i Prahy s Emirates od 16 990 Kč. Možnost zastávky v Dubaji a na Maledivách

Srí Lanka je exotickou destinací s úchvatnou krajinou plnou rozmanitosti. V jeden moment tě přechází zrak z čajových plantáží, pak zase z národního parku. Než tyto dojmy stihneš vstřebat, procházíš se po krásné písčité pláži a vychutnáváš si zdejší harmonickou atmosféru, kterou doplňují usměvaví a pohostinní místní obyvatelé. Nezní to jako ideální dovolená? Podle nás určitě ano, proto pro tebe máme letenky se špičkovými Emirates od 16 990 Kč.

Reklama

Akční letenky do Kolomba

Letenky pořídíš v termínech od konce dubna do listopadu s tím, že na Srí Lanku se dá cestovat celoročně. Na jihozápadě probíhá hlavní sezóna zhruba od prosince do dubna, zatímco na východní pobřeží se jezdí od května do října. V ceně letenek nechybí prvotřídní servis a 25kg odbavené zavazadlo.

Co se týče samotných letenek, v nabídce najdeš klasické zpáteční i multicity kombinace:

Letadlo Emirates

Co zažít na Srí Lance?

Cestovatel Karel už projel svět křížem krážem a ostrov Cejlon považuje za jedno z nejkrásnějších míst, která kdy navštívil. Přečti si jeho cestopis. Karel ti poradí praktické tipy i místa, která bys při poznávání tohoto exotického ráje neměl/a vynechat.

Srí Lanka

Srí Lanka

Podmínky vstupu na Srí Lanku a návrat do ČR

Srí Lanka zrušila všechna vstupní omezení. Opět tam cestujeme stejně jednoduše, jako před pandemií.

Co se týče návratu zpět do Česka, je rovněž bez omezení. Česká republika zrušila všechna vstupní opatření již 9. dubna.

Srí Lanka

Srí Lanka a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru