Connect with us
Srí Lanka

Asie

Srí Lanka v hlavní sezóně! Zpátečně s aerolinkami LOT od 11 790 Kč

Srí Lanka v hlavní sezóně! Zpátečně s aerolinkami LOT od 11 790 Kč

Srí Lanka je exotickou destinací s úchvatnou krajinou plnou rozmanitosti. V jeden moment tě přechází zrak z čajových plantáží, pak zase z národního parku. Než tyto dojmy stihneš vstřebat, procházíš se po krásné písčité pláži a vychutnáváš si zdejší harmonickou atmosféru, kterou doplňují usměvaví a pohostinní místní obyvatelé. Nezní to jako ideální dovolená? Podle nás určitě ano, proto pro tebe máme aktuálně nejvýhodnější letenky s leteckou společností LOT. Zpátečně se sem dostaneš už od 11 790 Kč.

Reklama

Akční letenky do Kolomba s aerolinkami LOT

V nabídce jsou čtyři letenky s odletem z Vídně nebo Prahy a termíny na hlavní sezónu. Na všech letech tě čeká jeden přestup ve Varšavě a pak zhruba 9hodinový let na Srí Lanku.

  • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
  • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
  • Kdy? Prosinec – březen 2022
  • Termín? Příklad 7. – 18. prosince 2021 (LETENKA Z VÍDNĚ)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co zažít na Srí Lance?

Cestovatel Karel už projel svět křížem krážem a ostrov Cejlon považuje za jedno z nejkrásnějších míst, která kdy navštívil. Přečti si jeho cestopis. Karel ti poradí praktické tipy i místa, která bys při poznávání tohoto exotického ráje neměl/a vynechat.

Srí Lanka
Srí Lanka

Podmínky vstupu na Srí Lanku a návrat do ČR

Srí Lanka nedávno usnadnila podmínky vstupu pro očkované turisty. Nově jim stačí jen negativní PCR test, ne starší 72 hodin, který předloží před odletem. Dále je vyžadováno pojištění pokrývající COVID, rezervace ubytování a vyplnění zdravotního formuláře.

Neočkovaní se stejně jako očkovaní prokáží negativním PCR testem před odletem. Po příletu je opět čeká testování a 14denní karanténa ve speciálním hotelu. Po negativním testu se mohou pohybovat v rámci sítě L1 hotelů a v tzv. bio bublinách. I pro neočkované platí povinnost sjednat si pojištění, vyplnit formulář a mít rezervaci ubytování.

Návrat ze zahraničí zpět do České republiky se odvíjí od pravidel, která stanovuje český cestovatelský semafor.

Srí Lanka

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

LEVNÁ EXOTIKA: Aqaba a Ammán z Vídně už od 370 Kč https://t.co/3u0gb6OD0K2 hodinami dozadu
Jak na Zanzibar? Srovnali jsme letenky od 11 990 Kč a máme jasno! https://t.co/3u5de7AM612 hodinami dozadu
Cestování do Portugalska: od 1. 12. bude ke vstupu i tranzitu nutný negativní test https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus2 hodinami dozadu
Vzhůru na Floridu! Miami v hlavní sezóně za 11 290 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo21 hodinami dozadu
Austrálie odkládá otevření turistům kvůli nové mutaci koronaviru https://t.co/BvD9bzuyni #koronavirus22 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Cancún s hotelem na pláži od 41 154 Kč https://t.co/ERQS4iPmaP22 hodinami dozadu
Spojené arabské emiráty jsou nejbezpečnější zemí na světě. Očkováno je 100 % obyvatelstva https://t.co/qsGhhFIYNl #koronavirus1 dnem dozadu
Na Expo 2020 v Dubaji vystoupí i světoznámá umělkyně Alicia Keys. Představí nové album https://t.co/9tyyeUXHlY #novinky1 dnem dozadu
Cestování do Portugalska: od 1. 12. bude ke vstupu i tranzitu nutný negativní test https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus1 dnem dozadu
Japonsko opět zakáže vstup do země všem zahraničním cestujícím https://t.co/1kmnjyqdO8 #koronavirus1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru