Connect with us
Srí Lanka

Asie

Srí Lanka v hlavní sezóně! Zpáteční letenky od 12 590 Kč

Srí Lanka v hlavní sezóně! Zpáteční letenky od 12 590 Kč

Srí Lanka je exotickou destinací s úchvatnou krajinou plnou rozmanitosti. V jeden moment tě přechází zrak z čajových plantáží, pak zase z národního parku. Než tyto dojmy stihneš vstřebat, procházíš se po krásné písčité pláži a vychutnáváš si zdejší harmonickou atmosféru, kterou doplňují usměvaví a pohostinní místní obyvatelé. Nezní to jako ideální dovolená? Podle nás určitě ano, proto pro tebe máme aktuální nabídku letenek už od 12 590 Kč.

Reklama

Akční letenky do Kolomba

V nabídce najdeš hned několik alternativ s tím, že nejvýhodněji momentálně vychází letenky z Mnichova s aerolinkami Air France. Jen zde už zbývá pár posledních míst.

  • Odkud? Z Mnichova, Krakova, Vídně nebo Prahy
  • S kým? Letecké společnosti Air France, flydubai, LOT Polish Airlines, Turkish Airlines, Emirates
  • Kdy? Leden – červen 2022
  • Termín? Příklad 28. únor – 8. březen 2022 (letenka z Mnichova)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo v případě letenek Emirates a Turkish Airlines

Co zažít na Srí Lance?

Cestovatel Karel už projel svět křížem krážem a ostrov Cejlon považuje za jedno z nejkrásnějších míst, která kdy navštívil. Přečti si jeho cestopis. Karel ti poradí praktické tipy i místa, která bys při poznávání tohoto exotického ráje neměl/a vynechat.

Srí Lanka
Srí Lanka

Podmínky vstupu na Srí Lanku a návrat do ČR

Srí Lanka usnadnila podmínky vstupu pro očkované turisty. Stačí jim jen negativní PCR test, ne starší 72 hodin, který předloží před odletem. Dále je vyžadováno potvrzení o kompletním očkování proti COVID-19, místní pojištění a vyplnění zdravotního formuláře.

Neočkovaní se stejně jako očkovaní prokáží negativním PCR testem před odletem. Po příletu je opět čeká testování a 7-8 nocí ve speciálním hotelu. Zde mohou využívat hotelové služby a cestovat v rámci tzv. bio bublin. Po týdnu v „bio bublině“ již mohou bydlet a cestovat neomezeně. I pro neočkované platí povinnost sjednat si pojištění a vyplnit formulář.

Návrat ze zahraničí zpět do České republiky se odvíjí od pravidel, která stanovuje český cestovatelský semafor.

Srí Lanka

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

AKČNÍ LETENKY: Zadar, Mallorca, Řím a další od 458 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T17 hodinami dozadu
Pelipeckovní roadtrip po USA: 19. díl – Niagarské vodopády https://t.co/MUQz6Tn2FZ21 hodinami dozadu
PECKA DNE: Letecký zájezd do Dubrovníku se snídaní od 10 990 Kč https://t.co/lzPQnHVgOv3 dny dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 + akční letenky https://t.co/TJrmo777JA3 dny dozadu
PECKA DNE: Dovolená na Krétě s polopenzí a hotelem na pláži od 11 574 Kč https://t.co/DgZm9hu4Q43 dny dozadu
PECKA DNE: Pobyt v termálech Bešeňová s polopenzí a vodním parkem v ceně od 3 790 Kč https://t.co/TCbfOZwHWw4 dny dozadu
Nejkrásnější pláže Španělska: TOP 10 + akční letenky https://t.co/TJrmo777JA5 dny dozadu
Roušky v letadlech a na letištích již v Evropě nebudou od 16. května povinné https://t.co/08sdGxRfeE #novinky5 dny dozadu
Roušky v letadlech a na letištích již v Evropě nebudou od 16. května povinné https://t.co/08sdGxRfeE #koronavirus5 dny dozadu
Smartwings se staly plnohodnotným členem asociace dopravců IATA https://t.co/xUXPDY228s #novinky5 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru