Connect with us
Hongkong

Novinky

Hongkong zrušil všechna vstupní omezení spojená s covidem

Hongkong zrušil všechna vstupní omezení spojená s covidem

Od dubna 2023 je cestování do metropole Hongkong výrazně snazší. Před vstupem do země už totiž turisté nemusí předkládat nic, co by souviselo s covidem.

Reklama

Aktuální podmínky vstupu

Při vstupu už není nutné mít test či očkování, stejně tak není třeba absolvovat karanténu. Postačí platný cestovní pas.

Proč se vyplatí navštívit Hongkong?

Hongkong tě přivítá neuvěřitelnou siluetou mrakodrapů, okouzlí ultimátní kuchyní, šokuje chaotickou dopravou a překvapí krásně udržovanými parky. I za relativně krátkou dobu toho zde stihneš zažít opravdu hodně! Vykoupat se v moři, vyběhnout na některý z okolních kopců, nakoupit nejnovější módní výstřelky či zažít typickou noční párty.

Hongkong, v čínštině voňavý přístav, se skládá z více než 200 ostrovů a je jedním z nejlidnatějších měst na světě. I proto patří mezi místa s největší koncentrací výškových budov na světě na km2! A podle fotek jistě i město s nejkrásnějšími výhledy.

Akční letenky do Hongkongu

Hongkong

Hongkong

Hongkong

Hongkong

Hongkong

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru