Connect with us
Saudia Airlines

Novinky

Aerolinky SAUDIA přidávají lety do TOP destinací Asie. Z Vídně už budou létat každý den

Aerolinky SAUDIA přidávají lety do TOP destinací Asie. Z Vídně už budou létat každý den

Saúdskoarabské aerolinky SAUDIA oznámily nová spojení s mezipřistáním v metropolích Džidda a Rijád. 23. června 2023 rovněž přidají více letů z Vídně (poletí až 7krát týdně). To poskytne ještě větší flexibilitu českým cestujícím směřujícím s touto leteckou společností do Asie.

Reklama

SAUDIA přidává lety z Vídně a také asijské topky

Saúdskoarabský národní vlajkový dopravce SAUDIA tedy v nadcházejících měsících zvýší počet letů do destinací po celém světě. Zde jsou nejzajímavější linky pro našince.

 • Bangkok (Thajsko) – 26. března 2023 přidal saúdský dopravce 3 další lety mezi thajským hlavním městem a Saúdskou Arábií. SAUDIA tak létá do Thajska 10krát týdně, přičemž z Džiddy létá do Bangkoku denně a z Rijádu, hlavního města Saúdské Arábie, 3krát týdně.
 • Soul (Jižní Korea) – od 26. března 2023 létá SAUDIA do Soulu 4krát týdně
 • Kanton (Čína) – od 26. března 2023 – 3krát týdně
 • Kuala Lumpur (Malajsie) – od 26. března 2023 – 3krát týdně
 • Singapur – od 26. března 2023 – 3krát týdně
 • Jakarta (Indonésie) – od 28. března 2023 – 24krát týdně

Připomínáme, že s touto společností je možné letět velice levně do Thajska, Indie, Malajsie, ale také na Filipíny či Maledivy.

Akční letenky SAUDIA

Proč letět s aerolinkami Saudia?

SAUDIA patří mezi špičkové blízkovýchodní aerolinky. Nás na první pohled zaujala zejména nová letadla, dostatek prostoru pro nohy už v ekonomické třídě včetně nožních opěradel, famózní jídlo a několik dalších detailů, jako například bezplatný amenity kit (komfortní balíček s kosmetikou).

Někoho sice nepotěší, že aerolinky na palubě nepodávají alkoholické nápoje, ale tato letecká společnost to brilantně nahrazuje nabízenými gastronomickými zážitky a výborným servisem během celé cesty.

Saudia

Saudia

Zdroj: Aviationsourcenews

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru