Connect with us
Edinburgh

Evropa

Zkoumej v létě Skotsko: letenky z Prahy od 778 Kč

Zkoumej v létě Skotsko: letenky z Prahy od 778 Kč

Co je to vlastně ta tajemná Edinbura? Že by Edinburgh? Správně! Do nádherného Skotska se teď můžeš vydat za příjemné ceny. S levnými letenkami společnosti Ryanair si tam z Prahy v červenci zaletíš během chvilky, přímým letem. Jednej rychle termíny se každou chvilku mění a spíše jich ubývá.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Červenec 2021
  • Příklad? Termín 7. – 18. července 2021 (podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
Akční termín levné letenky Edinburgh, Skotsko

Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Edinburgh a cestovní doklady?

Podle Britského velvyslanectví v Praze je stále možné pro běžné cesty vyrazit do Velké Británie jen s občanským průkazem, nebo i cestovním pasem. Doklad musí být platný minimálně do konce plánovaného pobytu.

Podmínky vstupu a návratu – Edinburgh za koronaviru

Zatím platí ve Skotsku povinnost tzv. předpříjezdového testu. Následně tě čeká povinna 10denní hotelová karanténa (pozor, placená na vlastní náklady). Mimo toho je povinné absolvovat 2. a 8. den karantény podstoupit PCR test na COVID-19. Stále platí i povinnost vyplnit příjezdový forumlář. To jsou ovšem aktuální podmínky. Vždy je nutné se řídit aktuálními podmínkami v době příletu.

Edinburgh i Skotsko – naše články pro inspiraci

Edinburgh a levné ubytování

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Exkluzivní nabídka od Pelikána je zpět! Mauricius z Prahy za 11 990 Kč https://t.co/b6l5YAEk5k2 dny dozadu
Pelipeckovní roadtrip po USA: 2. díl – Nashville https://t.co/d8eN8NDcsN2 dny dozadu
La Gomera: Neobjevený kout Kanárských ostrovů s vlastním jazykem a deštným lesem https://t.co/frW10wshcd2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Guk37D #novinky2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Gu2rJ3 #novinky2 dny dozadu
Novoroční výprodej letenek již od 255 Kč pokračuje! https://t.co/SJPdknGR942 dny dozadu
EXPO 2020 Dubai: vše, co je třeba vědět, na jednom místě (průvodce, program, ceny) https://t.co/87immItGvq2 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovFYwO #novinky2 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovGwmm #novinky2 dny dozadu
Revolut: výběry z bankomatu ZDARMA, výhodné kurzy v zahraničí (recenze + vstupní BONUS od Pelikána) https://t.co/gSgNI2MeyN2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru