Connect with us
be-Hotel Malta

Dovolené

PECKA DNE: Za relaxem a zážitky! 4* dovolená na Maltě od 12 990 Kč

PECKA DNE: Za relaxem a zážitky! 4* dovolená na Maltě od 12 990 Kč

O tom, že se všemi milovaná Malta v létě zařadí na žebříček nejoblíbenějších dovolenkových destinací, není pochyb. Země zahájila rozsáhlý očkovací program, díky němuž už minulý týden dosáhla kolektivní imunity a dnes tak může přivítat první turisty. Další parádní zprávou je, že od včerejšího dne má maltské souostroví v českém cestovatelském semaforu zelenou! To znamená, že se odsud můžeme vrátit zpět do Česka bez omezení. Tak co říkáte? Taková příležitost se přece musí využít!

Reklama

Na Maltě nás nejvíce baví její rozmanitost. Je totiž skvělým místem pro všechny, kteří na dovolené hledají kompromis mezi odpočinkem na pláži a poznáváním historických památek či objevováním nádherných přírodních scenérií. Poznejte ji během 4* červnového pobytu. Čekat tu na vás bude například bazén na střeše s dokonalým výhledem nebo nedaleká pláž s azurovou vodou!

  • KAM? be.Hotel Malta****​, Saint Julianʼs, Malta
  • KDY?  Červen 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v příjemném hotelu poblíž pláže, polopenze, transfer z hotelu na letiště a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4 z 5
Malta - dovolená
be-Hotel Malta
be-Hotel Malta
be-Hotel Malta

Podmínky vstupu na Maltu

Ke vstupu je od cestujících aktuálně vyžadován negativní PCR test, ne starší 72 hodin od odběru. Od 1. června 2021 je možné přijet i s potvrzením o očkování proti COVID-19.

  • Podrobnější informace o VSTUPU NA MALTU najdete v našem samostatném článku.

Návrat zpět do ČR

Podmínky návratu ze zahraničí zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem. Vzhledem k tomu, že Malta je na základě něj v současné chvíli zařazena mezi zelené země, příjezd do České republiky je bez omezení – není nutné absolvovat test ani karanténu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč https://t.co/eRX7XWNrOd18 hodinami dozadu
10 nejkrásnějších tatranských túr s dětmi i bez nich https://t.co/XdHL19vUKX19 hodinami dozadu
Mauricius 1. října ruší karanténu pro očkované. Bude nutné pouze testování https://t.co/hSTauB25Z8 #novinky19 hodinami dozadu
Podzimní Mallorca? Leť z Vídně nebo Prahy už od 527 Kč https://t.co/DXYXHexFa823 hodinami dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT7 #letenky1 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT71 dnem dozadu
TOP roadtripy po USA: Nejkrásnější cesty napříč Amerikou https://t.co/y3LEZTK4be2 dny dozadu
7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Letenky za 3 490 Kč https://t.co/ZOnN17bGpa2 dny dozadu
Anglie chce sjednotit systém cestování. Očkovaní turisté nebudou potřebovat test před příjezdem https://t.co/AGNkZ1v50s #evropa2 dny dozadu
Anglie chce sjednotit systém cestování. Očkovaní turisté nebudou potřebovat test před příjezdem https://t.co/AGNkZ1v50s #koronavirus2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru