Connect with us
Air France letadlo

Novinky

Air France bude v létě létat do exotiky: Karibik, Reunion i Mexická riviéra

Air France bude v létě létat do exotiky: Karibik, Reunion i Mexická riviéra

Aerolinky Air France posílily dálkové lety na toto léto, přidaly 98 letů týdně do francouzského Karibiku, na ostrov Reunion, do Francouzské Guyany, Francouzské Polynésie, na ostrov Svatý Martin, do Dominikánské republiky a na Mexickou riviéru. Lety budou obsluhovány Boeingy 777 a Airbusy A330. Pasažéři si mohou vybrat mezi byznys, premium economy a economy class.

Reklama

Všechny ceny letenek jsou plně upravitelné a je možné je podle pravidel společnosti Air France refundovat do 31. prosince 2021. Pasažéři si tak své rezervace mohou změnit bez poplatku, mohou rovněž požádat o proplacení letenky nebo kreditní voucher. Letenky zrušené leteckou společností budou plně proplaceny, případně cestující svůj let mohou odložit na jindy.

V létě budou Air France létat přímými spoji na Guadeloupe, Martinik, Francouzskou Guyanu i ostrov Reunion z letišť Paris-Charles de Gaulle a Paris-Orly. Aerolinky mají v plánu létat rovněž do Havany, na Madagaskar a Mauricius z Paris-Charles de Gaulle. Čeká se však na uvolnění některých cestovatelských opatření, píše Simple Flying.

Francie má zavést cestovatelský semafor podle příkladu jiných zemí Evropské unie. Navzdory zákazu krátkých domácích letů je země připravena na přivítání turistů a nastartování ekonomiky.

Akční letenky Air France

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Dovolená v Dominikánské republice může vypadat i takto (video) https://t.co/xAYWNVTCnK15 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #novinky16 hodinami dozadu
Cestování do Finska: pro očkované turisty je cesta volná https://t.co/yQ77jlqX7g #koronavirus16 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx #koronavirus17 hodinami dozadu
Cestování do Chorvatska: bez omezení https://t.co/hH9ZNSWBHx17 hodinami dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus18 hodinami dozadu
České památky UNESCO: 14 skvostů v srdci Evropy https://t.co/17ryLmFz2K21 hodinami dozadu
PECKA DNE: Prodloužený wellnes víkend v Beskydech od 1 690 Kč https://t.co/5Jrj8Bz82l22 hodinami dozadu
Cestovatelský semafor: podmínky návratu do ČR platné od 14. 6. https://t.co/zRkk71cN4h #koronavirus2 dny dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTATEiC #koronavirus2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru