Connect with us
Dovolená na Sicílii, Le Suites Del Duomo, výhled

Dovolené

PECKA DNE: Užij si Sicílii v centru Katánie od 14 990 Kč

PECKA DNE: Užij si Sicílii v centru Katánie od 14 990 Kč

Ostrovů jsou tisíce, ale Sicílie je prostě jen jedna. Ochutnej tu vynikající italskou kuchyni šmrncnutou mořskými plody. Nebo tu popíjej sklenku marsalského vínka či šálek kávy, zatímco ti bude jemný mořský vánek prosycený blahodárným jodem povlávat vlasy. Tahle „křižovatka“ ve Středozemním moři je stejně fascinující, jako před pěti sty let. Možná jí ještě pomohly všechny ty barokní stavby, které tu můžeš obdivovat, spolu s největší evropskou sopkou Etnou.

Reklama

Klidnou dovolenou si tu užiješ jak na zdejších plážích, tak i v centru města, jako například v našem pobytovém balíčku. Bydlíš v hotelu Le Suites Del Duomo přímo v centru nádherného historického města Katánie, na náměstí Piazza Duomo. Tam doletíš pohodlně z Prahy a na letišti na tebe již bude čekat transfer, který tě při odletu odveze i zpět na letiště. No nezní to jako prima dovolená?

Sicílie a podmínky vstupu

Cestující z ČR se musí po vstupu prokázat negativním PCR testem na COVID-19 (ne starším 48 hodin od odběru). Všichni cestující musí před cestou vyplnit čestné prohlášení a nahlásit svůj příjezd místní ASLNa Sicílii je nutné před odletem vyplnit registrační formulář dostupný na webových stránkách tamního úřadu (a to minimálně 48 hodin před odletem).

 • KAM? Le Suites Del Duomo, Sicílie, Itálie
 • KDY? Červenec 2021
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v oblíbeném hotelu v centru Katánie, Transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5
Termíny dovolené na Sicílii, Itálie
Dovolená na Sicílii, Le Suites Del Duomo,
Dovolená na Sicílii, Le Suites Del Duomo,
Dovolená na Sicílii, Le Suites Del Duomo,
Sicílie

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru