Connect with us
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach*****

Dovolené

PECKA DNE: 5* dovolená v Dubaji se vstupem na EXPO 2020 od 29 110 Kč

PECKA DNE: 5* dovolená v Dubaji se vstupem na EXPO 2020 od 29 110 Kč

Dubaj je důkazem toho, že je možné cokoliv. Architektura, která bere dech, moderní ostrovní komplexy, ohromující nákupní centra, ale i možnost vidět safari hned poté, co jsme z nohou sundali lyže – to je jen malý výčet toho, co Dubaj nabízí. Jelikož je luxus jejím druhým jménem, uspokojeni budou i ti nejnáročnější. Ale nemusíš mít strach. Dubaj se během let vyprofilovala do destinace přístupné každému z nás.

Reklama

Nasaj jedinečnou atmosféru Dubaje během dovolené. Bydlet budeš přímo v oblíbené oblasti Dubai Marina a k dispozici budeš mít kromě příjemně zařízeného pokoje například i hotelové wellness, bazén, posilovnu či restaurace a bar. Třešničkou na dortu je, že se v Dubaji až do konce března 2022 koná světová výstava Expo 2020 Dubai a ty můžeš získat k letence jednodenní vstup zdarma.

 • KAM? Mövenpick Hotel Jumeirah Beach*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Říjen – březen 2022
 • ODKUD? Přímé lety z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v 5* hotelu v oblasti Dubai Marina, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, anglicky nebo německy hovořící delegát, u letů s Emirates, flydubai a Etihad Airways máš v ceně vstupenku na EXPO 2020
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5
Dovolená v Dubaji
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach*****
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach*****
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach*****

Podmínky vstupu do Dubaje a návrat do Česka

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Dále je vyžadováno zdravotní pojištění, vyplněný formulář zdravotního prohlášení a stažení aplikace DXB Smart App.

Podmínky návratu zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru