Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na řeckém ostrově Korfu s polopenzí od 7 990 Kč

POBYT DNE: Dovolená na řeckém ostrově Korfu s polopenzí od 7 990 Kč

Korfu je jeden z nejkrásnějších ostrovů Jónského moře. Díky své bujné zelené vegetaci si vysloužil přezdívku “smaragdový ostrov“. Těšit se můžeš na nádherné písečné pláže, pohádkové zátoky, romantické taverny, a pokud chceš dobrodružství, tak se vydej na výlet po hornatých a kopcovitých silničkách, které tě odmění překrásnými výhledy. Korfu byl vždy oblibou mýtických postav a historických osobností. Vždyť podle bájí se zde vylodil Odysseus a ostrov údajně navštěvovala císařovna Sisi. Ta si zde nechala postavit i vlastní zámek, který je dnes vyhledávanou turistickou památkou.

Reklama

Hotel leží v docházkové vzdálenosti na pláž. Využít můžeš i hotelový bazén a chytat bronz na lehátku s vychlazeným nápojem v ruce. Kompletní servis zajišťuje stravování formou polopenze. Během dne tak máš čas na výlety a večer už tě čeká jen relax.

 • KAM? Alkionis***, Korfu, Řecko
 • KDY? Duben – září 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, 3* hotel, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3 z 5 (tripadvisor)

Korfu Hotel Alkionis pokoj

Korfu Hotel Alkionis bazén

Podmínky vstupu do Řecka a návratu zpět do ČR

 • Do Řecka lze cestovat libovolně bez povinnosti prokázání bezinfekčnosti
 • Návrat zpět na území ČR není ničím podmíněn
Korfu Hotel Alkionis okolí

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru