Connect with us
Dovolená v Dubaji

Dovolené

PECKA DNE: Březen ve znamení luxusní dovolené! Dubaj letecky od 17 690 Kč

PECKA DNE: Březen ve znamení luxusní dovolené! Dubaj letecky od 17 690 Kč

Dubaj, ležící v Perském zálivu, je městem neomezených možností. S tímto tvrzením nejde nesouhlasit. Kde jinde najdeš tolik nej? Nejvyšší budova světa, nejluxusnější světové hotely, největší obchodní centra a zábavní parky. A to nemluvíme o dalších atrakcích jako je například uměle vytvořený ostrov ve tvaru palmy nebo možnost vydat se na lyže, i když jsou venku ideální podmínky na koupání a opalování. Asi je ti jasné, že nemusíš být zrovna milovník architektury, abys Dubaji propadl/a.

Reklama

Objev Dubaj během dovolené a zažij exotické dobrodružství s nádechem luxusu. Ať už tě zajímají její jedinečné stavby, jsi fanouškem překrásných pláží a průzračného moře nebo chceš objevit její podmořský svět, moderní hotel v blízkosti populární oblasti Dubai Marina bude perfektním výchozím bodem pro jakékoliv aktivity.

 • KAM? Rove Dubai Marina***, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Březen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy/Vídně s odbaveným zavazadlem, ubytování v moderním hotelu v blízkosti populární oblasti Dubai Marina, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Dubaji

Podmínky vstupu do Dubaje

Ke vstupu do Dubaje je nutné absolvovat dva testy. Ještě před odletem do Dubaje je povinné se prokázat negativním výsledkem testu na COVID-19, ne starším 72 hodin, později tě zdarma otestují ještě po příletu na dubajském letišti. Dále je třeba registrace přes appku a pojištění. Koukni na přehled VSTUPNÍCH PODMÍNEK DO DUBAJE.

Návrat zpět do ČR

Podmínky návratu zpět do Česka stanovuje cestovatelský semafor.

Spojené arabské emiráty semafor aktuálně řadí mezi tmavě červené země, což znamená, že ještě před vstupem do ČR je nutné předložit písemné potvrzení o negativním výsledku PCR testu (pozor, antigenní test není možný), ne staršího než 72 hodin od odběru, a vyplnit příjezdový formulář

Následně je v ČR nutné absolvovat 5denní karanténu, která musí být ukončena nejdříve 5. den dalším PCR testem. Do předložení negativního výsledku je vyžadována samoizolace. Součástí všech podmínek je nošení respirátoru FFP2 všude mimo domov, a to po dobu 10 dní od příjezdu.

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru