Connect with us

Slevy a benefity

8 důvodů, proč by si měl každý cestovatel stáhnout appku Pelipecky

8 důvodů, proč by si měl každý cestovatel stáhnout appku Pelipecky

Pelipecky mají letos své páté narozeniny, ale dárky dostávají všichni milovníci cestování. Po měsících vývoje, vylepšování a testování je konečně tady – naše první #pelipecky aplikace. Kámoší se s tvým iPhonem i Androidem, spojuje to nejlepší, co v Pelikánu máme a přidává několik novinek. Najdeš v ní své oblíbené letenky, upozorní tě na nejlepší nabídky, sleduje dění v cestovatelském světě a články v ní si přečteš i bez připojení na internet.

Reklama

Přinášíme ti 8 důvodů, proč je naše appka skvělý kámoš na cestování. Stáhnout si ji můžeš samozřejmě bezplatně, a to se nikdy nezmění.

1. Hotpecky

Ve světě výhodných letenek a dovolených platí kruté pravidlo. Nejlepší nabídky většinou trvají jen pár minut nebo hodin a sledovat je dennodenně vyžaduje spoustu času a úsilí. Jak se tedy běžný smrtelník může dostat k super nabídkám a nemusí kvůli tomu ponocovat na Facebooku nebo přes den v práci sledovat tři sta cestovatelských stránek? Nech to na našich Hotpeckách.

Už ti neujde žádná super nabídka, zajímavost nebo nová letecká linka. Naši redaktoři spolu s pelikánskými roboty sledují dění a informují o novinkách vždy mezi prvními. Tobě stačí mít naši appku. Pokud vyskočí MEGA nabídka nebo zajímavá novinka, budeš o tom hned vědět.

2. Vyhledávač letenek

Technologie posledních let hovoří o jasném trendu. Vše důležité se přesouvá do mobilů a my tak své smartphony používáme už téměř na všechno. I proto jsme do naší appky vložili všechny funkce, které potřebuješ k tomu, abys vyhledal, porovnal a zakoupil letenku pro sebe a klidně i celou rodinku a své blízké.

  • Můžeš si uložit preferovaná letiště, vyhledávat jednosměrky, zpátečky, open-jaw letenky
  • Samozřejmostí je při vyhledávání možnost zapnutí funkce nalezení nejlevnějších letenek v rozmezí +/3 dní nebo možnost rezervace pro více osob
  • Najdeš zde také filtr na nejlevnější, nejkratší nebo nejlepší lety
  • Vyhledávat můžeš také podle času letu (ráno / odpoledne / večer), podle přestupního letiště, společnosti nebo délky letu
  • Pár kliknutími zakoupíš letenky v ekonomické i business třídě

3. Správa objednávek

Na tuto funkci jsme se extra těšili a ty se můžeš těšit také. Po zakoupení letenky v appce Pelipecky si můžeš svou objednávku kontrolovat kdykoliv i bez dodatečného přihlašování. Ve správě objednávky se můžeš podívat a stáhnout si fakturu, kontrolovat letenky, podmínky, rozpis letů, ale také dokoupit další užitečné produkty.

Díky tomu, že se Pelikán kámoší s hotely po celém světě najdeš i v naší appce výhodné ceny na ubytko po celém světě. Stejně šikovně si můžeš půjčit auto v destinaci, do které cestuješ. Vše tak budeš mít pohromadě v jedné přehledné aplikaci a kdykoliv k dispozici (dokumenty budou brzy dostupné i v offline režimu, zatím používej Wi-Fi nebo data).

4. Přihlášení uživatele

Jak ti ještě usnadníme život? Například i tak, že se v naší appce zaregistruješ, zadáš své údaje a zrychlíš tak nákupní proces na pár vteřin. Nebudeš už muset neustále vyplňovat údaje o cestujících, zadáš je jednou a při objednávce pouze potvrdíš údaje, které vyhovují.

Přihlášení můžeš šikovně využít i na kontaktování Pelikánců – najdeš tam speciální formulář, pokud bys potřeboval naši pomoc, často kladené otázky, naše VOPky a podmínky používání aplikace.

5. Články s sebou kdekoliv

Cestou do práce, v letadle, ale také všude tam, kde není připojení na internet. Mnohé části naší appky ti budou k dispozici, i když právě není v dosahu žádná Wi-Fi nebo 4G připojení.

Pokud například letíš do Ameriky, můžeš si uložit naše cestopisy – užitečné tipy k cestě do USA, jak zvládnout roadtrip ve Státech, která místa navštívit, a později v letadle během letištního módu i bez připojení na internet si můžeš všechno v klidu přečíst.

6. Speciální slevy

Naše čtenáře odměňujeme pravidelně speciálními slevami a tajnými nabídkami. V appce máme na slevy speciální sekci a najdeš tam pravidelně zajímavé slevové kódy, které využiješ na Pelikánu, slevy na ubytování přes Airbnb a jiné benefity, ke kterým mají přístup pouze majitelé aplikace.

7. Oznámení k TOP nabídkám

Unikl ti ten New York za 99 €, Island za 20 € a cesta kolem světa za opravdu málo peněz? Nic si z toho nedělej, dobré akce trvají velmi krátce. Naše Pelipecky appka tě ale v tomto směru nezklame. Pokud klikneš na zvonek vpravo nahoře, budeš od našich Pelipeckářů dostávat pravidelné krátké zprávy o TOP nabídkách a akcích. Je to zadarmo a určitě ne nadarmo.

8. Cestovatelské podcasty po ruce

Chceš si zkrátit chvilku a poslechnout si zajímavé rozhovory s cestovateli? V našem Pelicastu již bylo množství známých osobností a naši redaktoři si s nimi vždy povídají o aktuálních tématech. Podcasty jsou tu s námi už déle, ale v appce je máš přehledně, pohromadě a vždy po ruce.

Aplikace Pelipecky od Pelikána ke stažení:

Líbí se ti naše appka? Něco bys změnil(a)? Dej nám vědět!
Jsme zvědaví na tvůj názor. Proto neváhej a ohodnoť naši appku přímo v App Store nebo Google Play. Děkujeme!

Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Do Thajska nejdříve v září? Tak to zatím plánují Thai Airways https://t.co/vqoFuEsIsm #novinky16 hodinami dozadu
Před odletem na Kypr je třeba vyplnit tento dotazník, jinak hrozí pokuta 300 eur https://t.co/gICjz1SkQA #novinky17 hodinami dozadu
Letiště Vídeň zakáže 16. července lety z 18 zemí https://t.co/wkXOGn80nD #novinky18 hodinami dozadu
Atény z Vídně od 814 Kč, podzimní termíny https://t.co/nH7pparzU519 hodinami dozadu
Madagaskar s 5* Qatar Airways za 14 990 Kč, termíny od ledna 2021 https://t.co/TJWfXunmpM20 hodinami dozadu
Nová linka z Bratislavy! Aerolinky AirExplore a Pelikán spouštějí lety do Splitu https://t.co/hBM7Tmj1kN #novinky22 hodinami dozadu
Které země můžete navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/1a2S4Ot4Le #novinky2 dny dozadu
Mauricius s termíny od ledna 2021 z Prahy od 13 990 Kč https://t.co/eYVBLWd8F32 dny dozadu
Okružní zaoceánské plavby budou obnoveny nejdříve v září https://t.co/IqCgjCGV9C #novinky5 dny dozadu
Aerolinky LEVEL zřejmě skončí i ve Francii, nabízely levný Karibik https://t.co/FbBcRHOUsK #novinky5 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru