Connect with us
Rixos Premium Saadiyat Island*****

Dovolené

PECKA DNE: Luxusní All Inclusive dovolená v Abú Dhabí od 53 703 Kč

PECKA DNE: Luxusní All Inclusive dovolená v Abú Dhabí od 53 703 Kč

Abú Dhabí je metropolí, která tak trochu stojí ve stínu nedaleké Dubaje. Rozhodně k tomu ale není důvod, může totiž nabídnout vše, co od dokonalé dovolené ve Spojených arabských emirátech čekáš. Jednu z nejúchvatnějších mešit světa a dominantu města, mešitu Sheikh Zayed Grand Mosque, doplňují třpytící se bílé minarety, nekonečné písečné duny a samozřejmě nádherné pobřeží. Namiř si to s naší All Inclusive dovolenou za plážemi oblíbeného ostrova Saadiyat Island. Postaráno o tebe bude přímo královsky. Prostory luxusního resortu nabízí několik restaurací, rooftop bar, sokromou pláž, bazény a spoustu dalších atrakcí jak pro dospělé, tak děti.

Reklama

V Dubaji, která je od Abú Dhabí vzdálena jen zhruba hodinu a půl cesty autem, se až do konce března 2022 koná Expo 2020 Dubai. Udělej si alespoň jeden den čas a přijeď se na tuto jedinečnou událost podívat. Pokud poletíš s Emirates, flydubai nebo Etihas Airways, jako bonus získáš jednodenní vstup na výstavu zdarma.

 • KAM? Rixos Premium Saadiyat Island*****, Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Listopad – únor 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v luxusním resortu na ostrově Saadiyat Island, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět, anglicky nebo německy hovořící delegát, u letů s Emirates, flydubai a Etihad Airways máš v ceně jednodenní vstupenku na EXPO 2020
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5
Dovolená v Abú Dhabí
Rixos Premium Saadiyat Island*****
Rixos Premium Saadiyat Island*****
Rixos Premium Saadiyat Island*****
Rixos Premium Saadiyat Island*****
Rixos Premium Saadiyat Island*****

Podmínky vstupu do Dubaje a návrat do Česka

Země vyžaduje PCR test, ne starší 48 hodin, a to ještě před odletem. PCR test je rovněž proveden po příletu na letišti zdarma. Očkovaní podstoupí další PCR test 6. den a neočkovaní 6. a 9. den. Rovněž platí podmínka 10denní karantény, ovšem plně očkovaní cestující nebo ti, kteří přijíždějí ze zemí, jež SAE vnímá jako zelené (tedy i z ČR), ji absolvovat nemusí. Před odletem je rovněž nutná registrace.

 • Podrobnější informace včetně povinných aplikací, které Abú Dhabí vyžaduje, najdeš na stránkách mzv.cz.

Podmínky návratu zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru