Connect with us
Nizozemsko

Evropa

Za mlýny a tulipány! Nizozemsko z Vídně nebo Prahy od 780 Kč

Za mlýny a tulipány! Nizozemsko z Vídně nebo Prahy od 780 Kč

Nizozemsko je pohádkovou zemí barevných tulipánů, větrných mlýnů či sýru. Milujeme ho ale i pro jeho pohodovou atmosféru, tradice, noční život, útulné kavárničky a umění, které je patrné v architektuře, uměleckých dílech a promítá se i do přírody. Ať už svoji cestu začneš v jednom z nejdůležitějších technologických center, Eindhovenu, nebo jedinečném Amsterdamu, nebudeš litovat. Z Vídně nebo Prahy teď letíš už od 780 Kč.

Reklama

Akční letenky do Nizozemska

  • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
  • S kým? Letecké společnosti Ryanair, easyJet, KLM
  • Kdy? Akční termíny na jaro i léto 2022
  • Termín? Příklad 20. – 29. červen 2022 (letenka z Vídně do Eindhovenu)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Inspiruj se našimi cestopisy

Nizozemsko

Podmínky vstupu a návratu do ČR

Nizozemsko 23. března 2022 zrušilo všechny vstupní podmínky související s COVID-19. Turisté už nepotřebují test, očkování ani doklad o překonání nemoci.

Pravidla návratu do České republiky pravidelně aktualizujeme ZDE. Co se týče příjezdu ze zemí EU, je bez omezení.

Nizozemsko a cestovní doklady

Pro vstup do Nizozemska stačí občanský průkaz nebo platný cestovní pas, tedy pokud tvá cesta nepřesáhne dobu 3 měsíců.

Amsterdam

Eindhoven a levné ubytování

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Amsterdam

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru