Connect with us
Nizozemsko, Amsterdam

Koronavirus

Nizozemsko zrušilo vstupní podmínky!

Nizozemsko zrušilo vstupní podmínky!

Od 23. března 2022 se turisté přijíždějící do Nizozemska nemusí prokazovat očkováním, překonáním koronaviru ani negativním testem. Prohlásila to místní vláda.

Reklama

Kromě toho země zrušila i zbývající vnitřní protipandemická opatření. Již není nutné nosit roušku ve veřejné dopravě ani se testovat před vstupem na veřejné akce.

„Pro lidi, kteří cestují do Nizozemska v rámci EU/Schengenu, končí povinnost mít potvrzení o testu, zotavení nebo očkování 23. března. Platit nebudou ani žádná vstupní opatření pro občany EU, kteří cestují do Nizozemska ze zemí mimo EU/Schengen,” uvádí se v prohlášení nizozemské vlády.

Akční letenky do Nizozemska

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru