Connect with us

Letenky

Multicity kolem světa – Bali > Hongkong > New York z Prahy za 21 430 Kč!

Multicity kolem světa – Bali > Hongkong > New York z Prahy za 21 430 Kč!

Člověk by si rád dopřál pořádnou dovolenou – daleko od všedních starostí a zažíval něco úplně nového, exotického, ale prostě hlavně někde pryč. Ale dovolená na jednom místě může být tak únavná. I proto se ti vyplatí zkusit naše multicity! Několik dní na Bali, pak v Hong Kongu a pro inspiraci na návrat do západní civilizace jako poslední destinace slavný New York! 23kg odbavené zavazadlo máš v ceně!

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecké společnosti Singapore Airlines, China Southern Airlines a Hong Kong Airlines
 • Kdy? Kdy chceš! Pozor ale – pokud si změníš termín, pravděpodobně už se změní i cena.
 • Termín? Příklad 22. března – 18. května 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo, oodbavené zavazadlo
PrahapřestupyDenpasar Bali, Hongkong, New YorkpřestupyPraha
21 430
Bali

Co dělat a zažít na Bali, v Hongkongu a New Yorku?

A co doklady na Bali, v Hong Kongu a New Yorku?

 • Bali: Do Indonésie potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců + musí obsahovat alespoň 2 volné stránky). Víza vyřizovat předem nepotřebuješ, dostaneě je zdarma po příletu do země, tedy pokud se nechystáš zůstat déle, než 30 dní.
 • Hongkong: Potřebuješ cestovní pas, platnost minimálně o 3 měsíce delší než je zvažovaný pobyt.
 • New York: pro vstup do USA je potřebný cestovní pas ČR s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.
Hong Kong

Naše tipy

Levné ubytování na Bali, v Hongkongu a New Yorku.

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

 • Levné ubytování na Bali teď zarezervuješ od 65 Kč/noc.
 • Levné obytování v Hongkongu zarezervuješ od 156/noc.
 • Levné ubytování v New Yorku zarezervuješ od 1 138/noc.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

New York

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru