Connect with us
Maledivy

Asie

Hurá na Maledivy! Velké srovnání letenek od 13 490 Kč

Hurá na Maledivy! Velké srovnání letenek od 13 490 Kč

Spřádáte v hlavě plány na útěk do některé z bezpečných exotických destinací? Potom jse mezi vašimi favority určitě i zájezd na Maledivy. Asi se shodneme, že cestování milujeme všichni, ale naše požadavky na letenky se občas trochu liší. Pro někoho může být rozhodující nízká cena a to i přes to, že je třeba vykoupena delším přestupem. Jiný zase nedá dopustit na špičkový servis nebo dobré termíny. A proto jsme srovnali aktuální nabídku letenek na Maledivy, abyste si mohli vybrat přesně podle svého gusta.

Reklama

Super nabídka od Turkish Airlines

 • Servis: ⭐⭐⭐
 • Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
 • Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Jednu z aktuálně nejlepších cen mají v nabídce Turkish Airlines. Letecká společnost si i v těchto dnech udržuje vysokou kvalitu služeb, která je ale bohužel ochuzena o plnohodnotné menu. Z hygienických důvodů, se tak na svém letu setkáte jen s jednodušším zabaleným jídlem a alternativní diety jako vegetariánská nebo veganská nejsou k dispozici. Akční kalendář na druhou stranu nabízí mnoho termínů až do prosince 2021 a nízká cena letenky zahrnuje i velké 30kg zavazadlo.

S Etihad Airways jako v bavlnce

 • Servis: ⭐⭐⭐⭐
 • Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐ 
 • Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Etihad Airways představily pro jaro novinku v podobě letů do Vídně a rovnou přidaly i skvělé ceny na Maledivy. Není tajemstvím, že servis je u této letecké společnost na vysoké úrovni a jinak tomu není ani u této letenky. Akční kalendář obsahuje termíny od dubna do prosince a lety zahrnují jen jeden relativně rychlý přestup v Abú Dhabí. Nevýhodou může být nutnost negativního testu i při cestě zpět z Malediv, právě kvůli požadavkům v Abú Dhabí. Oproti Turkish Airlines můžete počítat s menší váhou zavazadla do 23 kg. Etihad Airways k letenkám do konce března dávají zdarma covid-19 pojištění. Platnost již několikrát prodloužily a dá se tedy očekávat, že tak učiní znovu i na duben a dále.

S 5* servisem Qatar Airways

 • Servis: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐
 • Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
 • Cena: ⭐⭐⭐⭐
 • Termíny: ⭐⭐⭐⭐

Qatar Airways právem opakovaně získaly ocenění pro nejlepší aerolinky světa. Servis na palubě funguje bez omezení a cena od 14 990 Kč je více než lákavá. U letů na Maledivy vám stačí pouze test ve směru tam, zpátky jej aerolinky nevyžadují. Nevýhodou může být nižší dostupnost termínů (pondělí a neděle), ale i tak je z čeho vybírat a to mezi březnem a červnem, případně lze vybírat z vyšší tarifní třídy nebo odlety z Vídně. Přestupy ve směru tam jsou velmi krátké, na cestě zpět se pohybují zpravidla kolem 8-10 hodin a letenka obsahuje zavazadlo do 25 kg.

Emirates přidají k letence i pojištění

 • Servis: ⭐⭐⭐⭐⭐  
 • Zavazadlo: ⭐⭐⭐ 
 • Přestupy: ⭐⭐⭐
 • Cena: ⭐⭐⭐⭐
 • Termíny: ⭐⭐⭐

Letenky s Emirates se pohybují v lehce vyšších sumách, ale i tak se stále jedná o skvělé ceny. Kromě špičkového servisu, který nyní funguje bez omezení je výhodou hlavně vícerizikové covid-19 pojištění zdarma ke každé letence. Ze všech aerolinek nabízejí Emirates pravděpodobě nejlepší zábavní systém a jako bonus i Wi-Fi zdarma. Pro cestu z Maledivy do ČR nebo Rakouska nepotřebujete PCR test, stačí pro cestu na Maledivy. Nevýhodou může být dlouhý přestup na cestě zpět a o něco menší zavazadlo do 20 kg, ale v takovém případě je možné využít letištního hotelu za poplatek. V kalendářích lze kombinovat termíny až do června.

Od března do června s Lufthansou

 • Servis: ⭐⭐⭐⭐
 • Zavazadlo: ⭐
 • Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
 • Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Termíny: ⭐⭐⭐

Nejlepší evropské aerolinky nabízejí ceny letenek za 14 790 Kč. Na cestě je jeden přestup ve Frankfurtu, který nevyžaduje test. Při cestě z Malediv test tedy nepotřebujete, stačí vám na cestu tam. Servis na palubě funguje bez omezení, ale nevýhodou může být v této cenové hladině chybějící odbavené zavazadlo, které je nutné dokoupit. Termíny se pohybují v této ceně od března do června a přestupy jsou v časech 3-6 hodin.

Vstup na Maledivy a návrat

Při vstupu na Maledivy je od 10. září 2020 nutné se prokázat potvrzením o negativním covid-19 testu v anglickém jazyce, přičemž cestující musí být otestován v době maximálně 96 hodin před odletem na Maledivy. Dále je nutné 24 hodin před odletem odeslat zdravotní prohlášení. Koukněte na – KOMPLETNÍ PODMÍNKY VSTUPU NA MALEDIVY.

Při návratu zpět do České republiky je nutné se prostřednictvím příjezdového formuláře nahlásit hygienické stanici a do 5 dní absolvovat testování.

Maledivy

Pelikán proplatí stornopoplatek, pokud budeš mít pozitivní test

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu testu na COVID-19! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pelikán proplatí storno poplatky, stačí si zakoupit pojištění!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Aktivisté natřeli letadlo Air France nazeleno. Cílem bylo zvýšit povědomí o tzv. greenwashingu https://t.co/ffRTLrkowu #novinky12 hodinami dozadu
Aktivisté natřeli letadlo Air France nazeleno. Cílem bylo zvýšit povědomí o tzv. greenwashing https://t.co/ffRTLrkowu #novinky12 hodinami dozadu
AKTUALIZOVÁNO: Seychely se 25. 3. otevřou návštěvníkům z celého světa, podmínky v článku https://t.co/gTnIJNBIRo #koronavirus12 hodinami dozadu
Maličký řecký ostrov je první COVID free destinací v Evropě. Zve k sobě turisty https://t.co/jmUXT456Lp #koronavirus16 hodinami dozadu
Maličký řecký ostrov je první COVID free destinací v Evropě. Zve k sobě turisty https://t.co/jmUXT456Lp #evropa16 hodinami dozadu
Kam bezpečně cestovat: Tipy pro dobrodruhy i milovníky pláží https://t.co/EBvj2OUZWq #novinky17 hodinami dozadu
Etihad Airways prodlužují bezplatné pojištění na COVID-19 do října 2021 https://t.co/BQ94tzgpkq #novinky17 hodinami dozadu
Etihad Airways prodlužují bezplatné pojištění na COVID-19 do října 2021 https://t.co/BQ94tzgpkq #koronavirus17 hodinami dozadu
Nizozemsko prodloužilo cestovní omezení do 1. dubna https://t.co/grqziB3h0h #koronavirus18 hodinami dozadu
Před návratem do ČR nezapomeň vyplnit formulář (odkaz v článku) https://t.co/kuuhYsmQh7 #koronavirus19 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru