Connect with us

Letenky

Měj v tom jasno. Porovnali jsme letenky do New Yorku od 8 490 Kč

Měj v tom jasno. Porovnali jsme letenky do New Yorku od 8 490 Kč

Zajíce v pytli nechce koupit nikdo a stejné platí pro letenky do New Yorku, u kterých neplatíš pár stovek. Rozhodli jsme se ti trochu usnadnit výběr a vybrali pro tebe momentálně ty nejlepší s odlety z blízkých letišť. Rozdílů je mnoho a každá letenka vyniká v něčem jiném. Konec konců jde jen o tom, vybrat si tu, která nejvíc sedí tvým potřebám. Tu nejlevnější pořídíš už od 8 490 Kč.

New York s TAPem za 9 990 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐

Zavazadlo: ⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐ Termíny:⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

Domácí jako první, takže začneme s odletem z Prahy. To je i výhoda téhle letenky. Hned tou druhou předností je cena. Najdeš sice i levnější letenky, tahle je ale z Prahy, takže nemusíš kupovat lístek na vlak do Mnichova nebo Vídně, pokud jsi z Prahy. Letenky mají různé přestupy od těch kratších až po půldenní. Můžeš tak letět buďto co nejrychleji, nebo se ještě podívat i do Lisabonu. V ceně máš sice jen příruční zavazadlo, s celkově 10 kg si ale na několik dní v New Yorku vystačíš.

New York s Austrian/Brussels Airlines za 8 490 Kč

Odlet: z Vídně Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐

Zavazadlo: ⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐ Termíny:⭐⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

Super letenka hlavně pro Moraváky. Do Vídně je to co by kamenem dohodil a navíc letíš za super cenu. Výhodou letenky je přímý let na cestě tam. Po cestě zpět tě už přestup nemine. Servis Austrian Airlines i Brussels Airlines patří obecně k nadprůměru, takže o komfort nemusíš mít starosti a hlavně můžeš vybírat z termínů na květen a červen. Proto vůbec nevadí, že poletíš na lehko s příručním zavazadlem.

Ekonomická třída Austrian Airlines

New York s Delta Airlines za 10 790 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐

Zavazadlo: ⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐ Termíny:⭐⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

Jestli hledáš bezva letenku na léto, tahle od Delta Airlines ti sedne. Letíš sice jen s příručním zavazadlem, na pár dní v NYC si ale bohatě vystačíš (u této letenky máš totiž 10+2kg) a hlavně letíš z Prahy bez přestupu. Termíny jsou od května až do října.

Prostředí economy class

New York se Singapore Airlines od 10 490 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy⭐⭐⭐⭐

Zavazadlo⭐⭐⭐⭐⭐ Cena⭐⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

Singapore Airlines jsou v komfortu létání přeborníky. Cenu za nejlepší leteckou společnost pro rok 2018 konec konců nezískali jen tak pro nic za nic. Jestli chceš dát přednost pohodlí a perfektnímu servisu, je tohle tvůj žhavý kandidát. Za parádní cenu získáš 2x23kg zavazadlo a v kalendáři můžeš stále vybírat z termínů mezi srpnem – říjnem. To znamená, že si užiješ pořád příjemné počasí i místní ceny. Na cestě zpět máš půldenní přestup ve Frankfurtu, během kterého se můžeš vydat do města. Singapore Airlines je navíc jedna z leteckých společností, která už v ekonomické třídě zdarma nabízí komfortní balíček s hygienickými potřebami i třeba tepelnými ponožkami. Přečti si i o tom, jak vypadá ekonomická třída Singapore Airlines.

Ekonomická třída Singapore Airlines

New York s Turkish Airlines za 11 990 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy⭐⭐⭐⭐

Zavazadlo⭐⭐⭐⭐⭐ Cena⭐⭐⭐ Termíny⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

Komfortní balíček společně se špičkovým servisem na tebe čeká i u této letenky s Turkish Airlines. V kalendáři je plno termínů od února do dubna, v ceně máš 2x23kg zavazadlo a po cestě tam dlouhý přestup v Istanbulu. To je parádní možnost pro objevení města. U Turkish Airlines máš totiž nárok na hotel zdarma + můžeš využít i bezplatnou prohlídku města. Mluvíme z vlastní zkušenosti, takže ti prozradíme, jak získat hotel zdarma s Turkish Airlines a jaké jsou podmínky. Přečti si také, jak vypadá ekonomická třída Turkish Airlines.

Ekonomická třída Turkish Airlines

Klikněte pro komentář
Nahoru