Connect with us
Kréta

Evropa

Léto na Krétě? Rezervuj letenky z Vídně s Aegean Airlines v předstihu za 2 990 Kč

Léto na Krétě? Rezervuj letenky z Vídně s Aegean Airlines v předstihu za 2 990 Kč

Nádherné pláže, průzračné moře, malebné vesničky a hory, které dotváří dokonalý obraz. Přesně takové výhledy tě čekají na Krétě. Největší řecký ostrov slibuje dokonalou letní dovolenou. Přesvědč se o tom i ty! Letenky z Vídně s aerolinkami Aegean na následující letní sezónu teď pořídíš za 2 990 Kč. Rezervuj si svoje místo v předstihu a buď připraven/a.

Reklama

Akční letenky na Krétu

 • Odkud? Přímý let z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Aegean Airlines
 • Kdy? Červen – září 2023
 • Termín? Příklad 21. – 28. červenec 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo do 8 kg (56 x 45 x 25 cm)

Aegean Airlines patří mezi vysoce oceňované aerolinky. V prestižním hodnocení SKYTRAX 2022 získaly ocenění druhého nejlepšího regionálního dopravce a jsou v evropské TOP 10. Se společností AEGEAN lze létat s přestupem v Athénách na téměř všechny řecké ostrovy a do dalších zajímavých destinací v Asii či Africe.

Aegean Airlines

Kréta – tipy, co neminout

 • Knóssos: Nejznámější archeologická památka na ostrově a nejstarší město Evropy. Vznik komplexu z doby bronzové se datuje tisíce let do minulosti. Legenda říká, že palác na tomto místě byl domovem krále Mínóse.
 • Soutěska Samaria: Mezi nejoblíbenější výlety na Krétě patří i procházka roklí Samaria. Přestože jde o malinko náročnější turistiku, toto místo se svou nádhernou přírodou za tu snahu rozhodně stojí.
 • Nekonečné pláže: Kréta má více než tisícikilometrové pobřeží, které nabízí velké množství krásných pláží! Půjč si auto a navštiv některé z nich, bude to stát za to.
 • Jeskyně Matala: Příbytky vytesané do skal před tisíci let jsou dnes tajemnou ozdobou jedné z pláží ostrova. Nikdo neví, kdy přesně vznikly. Lze v nich však jasně rozpoznat postele, okna i terasy. Pocit svobody, bezprostřední blízkost moře a nekonvenční bydlení sem později přivedly i hippie generaci. Nakonec však byla jeskyně prohlášena za chráněnou oblast. Dnes je možné ji navštívit.
 • Ostrov Chrissi: Vzdálený neobydlený ostrov je známý svou křišťálově čistou vodou. Udělejte si celodenní výlet lodí na toto krásné místo. Lze zde nerušeně odpočívat nebo si zaplavat v moři.
Kréta

Cestovní doklady na Krétu

Na cestu ti bohatě stačí občanka nebo cestovní pas.

Levné ubytování na Krétě

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Kréta

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru