Connect with us
Delta Air Lines

Novinky

Přímé lety z Prahy do New Yorku i příští rok. Delta Air Lines začnou létat v květnu

Přímé lety z Prahy do New Yorku i příští rok. Delta Air Lines začnou létat v květnu

Letecká společnost Delta Air Lines v letní sezóně opět obnoví oblíbené spojení do USA. První let z pražského letiště do New Yorku, na letiště Johna F. Kennedyho, je plánován na 9. května 2023. Linka bude dostupná od pondělí do neděle, a to až do 28. října 2023.

Reklama

Delta Air Lines na této trase létaly již letos a byly tak jedinou aerolinkou, která nabízela přímé spojení mezi Prahou a New Yorkem. Podle dostupných informací to vypadá, že situace bude stejná i v létě 2023. United Airlines již totiž oznámily své plány na následující sezóny a Praha v nich bohužel nefiguruje.

Delta Air Lines

Podmínky vstupu do USA

USA jsou turistům otevřeny od listopadu 2021. Ke vstupu do Ameriky je nutný pouze důkaz o očkování a potvrzení pravdivosti uvedených informací.

New York

Akční letenky do New Yorku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru