Connect with us
Gran Canaria

Evropa

Vyraz na Kanáry! Letenky na ostrov Gran Canaria od 3 402 Kč

Vyraz na Kanáry! Letenky na ostrov Gran Canaria od 3 402 Kč

Existuje mnoho důvodů, proč si v každém ročním období vybrat ostrov Gran Canaria jako svoji dovolenkovou destinaci. Jeho příjemné podnebí a pláže jsou jen dvěma z nich. Mimo jiné zde také najdeš mimořádné přírodní dědictví a skvělé podmínky pro vodní sporty. Rozmanitost je na Gran Canaria zkrátka ohromující. Rezervuj letenky na Kanárské ostrovy přes Pelikána.

Reklama

Akční letenky na ostrov Gran Canaria

 • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
 • S kým? Letecké společnosti Ryanair, Vueling nebo Wizz Air
 • Kdy? Říjen – září 2023 (v souhrnu všech letenek)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Pro zajímavost přidáváme i letenky z nedalekých německých letišť.

Proč navštívit právě ostrov Gran Canaria?

Hlavním důvodem jsou samozřejmě atraktivní letenky. Podívej se ale i na další 4 body, kvůli kterým bude tvoje dovolená zde patřit mezi jednu z nejlepších.

Jako ve filmu Duna

Maspalomas je chráněná přírodní rezervace, která se rozprostírá na 4 kilometrech čtverečných. Stačí jeden pohled na široké písečné duny a toto místo tě v mysli přenese rovnou na Saharu. Maspalomas se nachází na jižním pobřeží Gran Canaria. Kombinace modrého nebe, azurové vody a písečných dun je nezapomenutelná.

Gran Canaria

Nádherné pláže

Gran Canaria je posetý krásnými plážemi pro každý typ rekreanta. Mezi nejoblíbenější patří pláže Playa des Ingles, Puerto Rico, Las Canteras a Mogan. Jestli hledáš klidnější pláž, vydej se na Pacito Bea, Montana de Arena nebo Las Maranuelas.

Gran Canaria

Fotogenická pobřežní městečka

Za bílými vápencovými domky si to můžeš namířit do města Puerto de Mogan posetého růžovými, žlutými a oranžovými květy. Přestože je poměrně malé, najdeš zde nádhernou pláž a spoustu resortů. Nedaleko se nachází město Arguineguin, které je známé čistým nebem a úžasnými západy slunce.

Gran Canaria

Úžasné místo pro milovníky hor

Gran Canaria však není jen o plážích a turistických resortech. Pokud máš rád aktivní dovolené, jsi na správné adrese. Zkus třeba túru na vrchol Pico de las Nieves nebo neobvyklý vrchol Morro de la Agujereada, který od roku 2018 vyrostl o 6 metrů – je nejvyšší horou na Gran Canaria. Chráněná oblast pohoří Aguimes nabízí nedotčenou scenérii společně s archeologickými pozůstatky a jeskyněmi.

Gran Canaria

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru