Connect with us
Etihad Airways - letadlo

Koronavirus

Etihad Airways nabídnou test na COVID-19 přímo na letišti v Abu Dhabi

Etihad Airways nabídnou test na COVID-19 přímo na letišti v Abu Dhabi

Etihad Airways se sídlem na letišti v Abu Dhabi spojují své síly se společností Mediclinic Middle East a nabídnou cestujícím ve Spojených arabských emirátech test na onemocnění COVID-19. Nová nabídka je součástí programu Etihad Wellness, Sanitisation and Safety, který aerolinky zavedly s cílem zajistit co nejpřísnější hygienické normy.

Reklama

Test na COVID-19 bude zatím primárně určen cestujícím z Emirátů. Po dohodě s aerolinkami lze ale test realizovat pro jakéhokoliv zákazníka aerolinek, který jej bude potřebovat ke vstupu do té které země a poletí přes letiště Abu Dhabi.

Cestující obdrží výsledek testování nejpozději do 24 hodin. Test si lze předem objednat na webové stránky mediclinic.ae.

Otestovat se lze v případě potřeby i na letišti Vídeň, Praha či ve Frankfurtu. Letištní testování za poslední týdny přibývá po celém světě.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru