Connect with us
Letadlo v Emirates v oblacích

Novinky

Pokud přestup v Dubaji trvá více než 10 hodin, Emirates vám poskytnou bezplatný hotel

Pokud přestup v Dubaji trvá více než 10 hodin, Emirates vám poskytnou bezplatný hotel

Letecká společnost Emirates začne od 1. prosince nabízet cestujícím s dlouhým mezipřistáním v Dubaji bezplatný hotel. Výhodu získají automaticky všichni cestující dubajských aerolinek bez ohledu na to, zda letí ekonomickou nebo byznys třídou. Podmínkou je mít přestup v Dubaji v rozmezí 10 až 24 hodin a letenku v hodnotě alespoň 1000 USD (cca 21 990 Kč). Letenky Emirates je možné si rezervovat i přes Pelikán.

Reklama

Aerolinky Emirates při dlouhém přestupu nově nabídnou pobyt na jednu noc ve 4* nebo 5* hotelu. V nabídce je však ještě další zajímavý bonus. Oprávnění cestující mají po při příletu nárok i na bezplatný transfer z letiště, stravu v hotelu a dokonce bezplatně získají i víza do SAE, pokud to bude nutné.

Pokud budou hotelové kapacity zaplněny, cestující získá automaticky přístup do byznys salonku Emirates v Dubaji.

Přílet z rizikové země může být problém

Nezbytné je mít negativní test na COVID-19, který Emirates vyžadují od každého cestujícího směřujícího do Dubaje či přes Dubaj do světa. Na stránce Emirates se dále píše, že pokud se od vás vyžaduje, abyste se při příjezdu podrobili testu PCR, nemáte na službu „Dubai Connect“ nárok. Může se to týkat zemí s velmi nepříznivou epidemiologickou situací.

  • V případě odletu z Vídně se od cestujícího test nevyžaduje a má tak nárok na bezplatný hotel.
  • Při odletu z Prahy se například vyžaduje další test po příletu a cestující, který splňuje časový limit, má rovněž nárok na bezplatný hotel, ovšem jen v provozní části letiště (takže neopustí tranzitní zónu). Pokud má cestující letenku byznys / first class – získá ubytování v tranzitním hotelu (Le Meridien), pokud ekonomickou třídu – tak má přístup do STPC lounge.

Akční letenky Emirates

Zdroj fotografií: Emirates, Dubai Airports

Zdroj informací: SimpleFlying

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Kam se vydat v Dominikánské republice? 11 TOP pláží https://t.co/M2A9BgcjbB1 dnem dozadu
Letiště v Mnichově bude aerolinkám nabízet možnost natankovat udržitelné palivo https://t.co/xJhat2RjQH #novinky1 dnem dozadu
Korsika: 10 důvodů proč se určitě vrátíme https://t.co/Z69NbkOmZI1 dnem dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Kanáry v hotelu na pláži od 19 890 Kč https://t.co/JWAeRGoHAi1 dnem dozadu
Mamma mia! Zaleť si z Prahy v létě do Pisy již od 798 Kč. https://t.co/s2l7OQzXxg1 dnem dozadu
Projdi si nejkrásnější slovenské vodopády https://t.co/f93KSF2jHd1 dnem dozadu
Itálie chce vítat turisty od 15. května. Ke vstupu postačí test, imunita nebo očkování https://t.co/dZ1QasZAcu #koronavirus1 dnem dozadu
Cestování do Švýcarska: Vstup možný bez testu i karantény https://t.co/velJSVhTQZ #koronavirus1 dnem dozadu
Ostrov Skiathos: Znáte ho díky filmu Mamma Mia a skvělému vínu https://t.co/yQ7we3DSSl2 dny dozadu
Tipy redakce na léto: 10 nejkrásnějších pláží Itálie https://t.co/hmYLllcLsY2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru