Connect with us
Pláž na Dominikánské republice

Amerika

Dominikánská republika v hlavní sezóně! Rezervuj letenky z Vídně za 13 990 Kč

Dominikánská republika v hlavní sezóně! Rezervuj letenky z Vídně za 13 990 Kč

Bílé písečné pláže s palmami, k tomu průzračné moře Karibských vod a potápění, na které budeš vzpomínat do konce života. To vše nabízí Dominikánská republika. A mimo toho milé lidi, vynikající kuchyni i příjemné ubytování.

Reklama

Akční Punta Cana z Vídně

Jestli patříš mezi milovníky zimních úniků do exotiky, naplánuj si jeden třeba hned na začátek roku 2023. Letenky teď totiž pořídíš z Vídně za 13 990 Kč, a to v termínech na hlavní sezónu.

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecké společnosti Air Canada/Air Canada Rouge
 • Kdy? Leden – březen 2023
 • Příklad? Termín 22. – 30. leden 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Malé tipy, co v Dominikánské republice

 • Opalovat se tu můžeš vždy, ale pokud si chceš dovolenou ještě okořenit, leť tam v lednu nebo v únoru – to se stává ostrov cílem velryb. Jejich pozorování není nijak těžké zařídit, například na poloostrově Samaná ve stejnojmenném přístavu probíhá vcelku pravidelně.
 • Potkáš tu mnoho potulných psů, bát se jich ale nemusíš – jsou velmi klidní a patří k místnímu koloritu.
 • Pokud kamkoliv pojedeš dálkovým autobusem, buď připraven na klimatizaci po celou dobu jízdy – hodí se určitě nějaký ten šál nebo mikina…
 • V Dominikánské republice pěstují vynikající avokáda, určitě ochutnej. Jsou obrovská!
 • Pokud jsi milovníkem aktivní dovolené, nech si poradit naším samostatným článkem, v němž najdeš hned 6 tipů na super zážitky.
Pláž v Dominikánské republice

Podmínky vstupu do Dominikánské republiky a návrat do ČR

Do Dominikánské republiky cestujeme bez potřeby očkování či negativního testu. Povinné je tak pouze vyplnění elektronického formuláře, a to před příletem i odletem.

Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 bez omezení.

Počasí v Dominikánské republice

V této zemi se střídají období dešťů a sucha. Teploty jsou celoročně velmi příznivé, nejteplejší měsíc je srpen (průměr 31 °C), nejchladnější únor (28 °C). Za hlavní sezónu je považováno období zhruba od prosince do března. S našimi letenkami ji tak stíháš.

Pláž v Karibiku v Dominikánské republice

Levné ubytování v Dominikánské republice

Výhodné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže určitě budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Plážové chatky v Dominikánské republice

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.9/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru