Connect with us
Malta

Dovolené

PECKA DNE: Velikonoce na Maltě! Letecký pobyt se snídaní od 4 390 Kč

PECKA DNE: Velikonoce na Maltě! Letecký pobyt se snídaní od 4 390 Kč

Maltu asi nejvíce vystihuje slovo rozmanitost. Její krajina nádherně kontrastuje se skalnatým pobřežím, které zakončují vápencové útesy, mezi nimiž je možné objevit skryté zátoky s průzračně čistou vodou. Byla by škoda, kdybys alespoň jeden den nevyměnil odpočinek na pláži za výlet po okolí. Možností na turistiku je zde spousta a jestli patříš mezi fanoušky historie, můžeš je spojit třeba s návštěvou zdejších chrámů. A abychom nezapomněli, ucelený obraz o Maltě získáš, když si ji prohlédneš ještě z jednoho úhlu – pod vodou. Objevíš svět jeskyní, skal a vraků. No řekni, jaké rozmanitejší místo by Maltě mohlo konkurovat?

Reklama

Poznej všechny krásy, které Malta nabízí, během leteckého pobytu od Pelikána. V nabídce najdeš termíny na březen a duben, včetně velikonočního víkendu. Průměrné denní teploty se v tomto období pohybují mezi 15 a 17 °C.

  • KAM? 115 The Strand Hotel & Suites***, Sliema, Malta
  • KDY?  Březen – duben 2021
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v moderním hotelu s výhledem na Vallettu, snídaně, transfer z hotelu na letiště a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 3,5 z 5
Pobyt na Maltě
Malta

Vstup na Maltu

Pro vstup na Maltu aktuálně stačí maximálně 72 hodin starý negativní PCR test, kterým se prokážeš při vstupu do letadla. Test je možné podstoupit až po příletu na letišti, nicméně v takovém případě je nutné počkat na výsledek (většinou známý do hodiny) na hotelu v izolaci.

Mimo testu je třeba ještě vyplnit dva formulářePrvní se týká cestování v posledních 14 dnech a ve druhém uvedeš své kontaktní údaje.

Co se týče situace koronaviru, Malta je bezpečnou destinací, kde je aktuální situace více než příznivá. Číslo nových případů se postupně snižuje. Opatření jsou obecně mírná a nedochází k jejich častým změnám.

Návrat zpět do ČR

Podmínky návratu ze zahraničí zpět do České republiky se od 5. února 2021 řídí novým cestovatelským semaforem.

Malta je v současné chvíli zařazena mezi země s vysokým rizikem (červená barva). Při návratu zpět do ČR je tak nutné ještě před vstupem disponovat písemným potvrzením o negativním výsledku antigenního testu, ne staršího než 24 hodin od odběru, nebo PCR testu, ne staršího než 72 hodin od odběru, a vyplnit příjezdový formulář

Následně je po návratu třeba do 5 dní v ČR absolvovat další test (tentokrát PCR). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace. Posledním opatřením je, že osoba musí 10 dní po příjezdu z červeného státu nosit všude mimo domov roušku.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

ČSA vyhlásily insolvenci, lety budou nadále provozovat https://t.co/u5JV0vX1Mo #koronavirus16 hodinami dozadu
ČSA vyhlásily insolvenci, lety budou nadále provozovat https://t.co/u5JV0vX1Mo #novinky16 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Maledivách od 43 190 Kč https://t.co/6ZihdaAJyT17 hodinami dozadu
PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Maledivách od 46 290 Kč https://t.co/6ZihdaAJyT17 hodinami dozadu
Mexiko uvolňuje opatření. Přesouvá se z oranžové fáze do žluté https://t.co/0Vwo0XqH7x #novinky20 hodinami dozadu
Mexiko uvolňuje opatření. Přesouvá se z oranžové fáze do žluté https://t.co/0Vwo0XqH7x #koronavirus20 hodinami dozadu
Slovenské národní parky jsou mezi nejkrásnějšími v Evropě. Britové je zařadili na 3. místo https://t.co/J94rSaGgDv #novinky20 hodinami dozadu
Kam bezpečně cestovat: Tipy pro dobrodruhy i milovníky pláží https://t.co/EBvj2OUZWq #evropa20 hodinami dozadu
Kam bezpečně cestovat: Tipy pro dobrodruhy i milovníky pláží https://t.co/EBvj2OUZWq #novinky20 hodinami dozadu
Špičkové aerolinky ANA nezačnou z Vídně létat do Tokia minimálně do 30. června https://t.co/gmNLcin5my #novinky2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru