Connect with us
Užij si dovolenou v mexickém Cancúnu s levnými letenkami

Amerika

Přímé lety z Vídně do Cancúnu. Leť v hlavní sezóně za 11 990 Kč

Přímé lety z Vídně do Cancúnu. Leť v hlavní sezóně za 11 990 Kč

Letenky do Cancúnu patří v rámci exotických destinací k nejvyhledávanějším, za což mohou zejména příznivé vstupní podmínky. Ty se s příchodem nového roku úplně zrušily a Mexiko tak již nevyžaduje ani vyplnění online formuláře. Taková situace by se měla využít! Zaměř se třeba na parádní nabídku Austrian Airlines. Do země krásných pláží a exotické atmosféry se s nimi dostaneš z Vídně bez přestupu za 11 990 Kč, a to v termínech na hlavní sezónu.

Reklama

Z Vídně do Cancúnu pohodlně bez přestupu

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Austrian Airlines
 • Kdy? Leden – březen 2023
 • Termín? Příklad 12. – 22. leden 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (společně do 10 kg)

Malé tipy na dovolenou v Cancúnu

 • Nejen při potápění, které je i kolem Cancúnu vyhledávané kvůli Velkému mesoamerickým útesu, tu platí zákon zakazující dotýkat se korálů a zvířat, sbírat skály, mušle i písek.
 • Potápění v oblasti Cancúnu ale stojí za to. Můžeš doplavat až do unikátního podmořského muzea!
 • Navštiv například mayské ruiny El Rey.
 • Za zábavou si to namiř do ekologických zábavních parků.
 • Důvodů, proč je dovolená v Cancúnu dobrým rozhodnutím, tě přesvědčí i náš článek shrnující 5 důvodů, proč navštívit Cancún!
Cancún

Proč letět s Austrian Airlines?

Austrian Airlines mají servis na palubě již v ceně letenky. Na delších letech si tak vychutnáš kompletní menu s teplým jídlem a nabídkou nápojů. Na kratších letech v rámci Evropy znamená palubní servis rakouských aerolinek neomezené množství nápojů a snack/občerstvení.

Austrian Airlines
Austrian Airlines

Už v ekonomické třídě je o výborné služby na palubě postaráno. Ergonomická sedadla s unikátní relaxační funkcí zajišťují větší pohodlí. Rozsáhlý multimediální zábavní systém se na dlouhých letech postará o rozmanitost. Kromě až 400 hodin filmů a televize mohou dospělí, děti a mladí lidé trávit volný čas i při hudbě a elektronických časopisech.

Austrian Airlines

Podmínky vstupu do Mexika a návrat do ČR

Jak jsme již uvedli, Mexiko zrušilo všechna opatření, která musí turisté při příjezdu do země dodržet, a nově tak nevyžaduje ani vyplnění vstupního formuláře.

Co se týče návratu ze zahraničí zpět do České republiky, je bez omezení. 9. dubna 2022 byla zrušena všechna vstupní omezení.

Cancún

Cancún a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Podmořské muzeum u ostrovů Isla Mujeres a Punta Nizuc - MUSA

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru