Connect with us
Wizz Air

Asie

S aerolinkami Wizz Air nyní letíš na Srí Lanku, do Abú Dhabí či Ománu z Vídně od 1 871 Kč

S aerolinkami Wizz Air nyní letíš na Srí Lanku, do Abú Dhabí či Ománu z Vídně od 1 871 Kč

I tebe vždy potěší, když je lákavá exotika o krok blíž? To se stalo i nyní díky projektu Wizz Air Abu Dhabi! Nové bezproblémové spojení z Vídně s jedním přestupem v Abú Dhabí tě velmi levně dostane nejen na Srí Lanku, ale i do Ománu. Stačí, když rezervuješ letenku z Vídně do Abú Dhabí, a následně navazující letenku do konečné destinace Hambantota na Srí Lance nebo Salála v Ománu. Případně si můžeš užít na pár dní samotné Abú Dhabí a potom letět do cílové destinace, kombinacím se zkrátka meze nekladou. V podstatě můžeš mít dvě dovolené za parádní cenu. Nezmeškej termíny na přelom jara a léta za zaváděcí ceny!

Reklama

Leť s Wizz Air do exotiky

Proč letět do Abú Dhabí?

Přepychové, zářivé, tajemné, přímé, neobvyklé, luxusní, přátelské, nezapomenutelné, podivné, úžasné, megalomanské, atraktivní. I takové je Abú Dhabí.

Abú Dhabí

Proč pokračovat i do Ománu?

Země starých pevností, pouští a pláží. V současnosti patří Omán mezi údajně nejbezpečnější státy světa. Leží mezi Saúdskou Arábií, Spojenými arabskými emiráty a Jemenem, díky čemuž nabízí autentický kulturní zážitek. Hlavním městem je „Muškátový květ“, což je český překlad názvu města Maskat. Metropole je fúzí opojné romantiky a bohaté historie. Za adrenalinovým zážitkem se vydej do mohutných hor, nekonečné pouště či na jedno z mnoha písečných pobřeží.

Omán

Srí Lanka je také lákavou možností

Ostrov Cejlon je jedním z nejkrásnějších míst, která jsme navštívili. Na relativně malém území totiž najdeš všechno, na co si vzpomeneš! Srí Lanka nabízí překrásné pláže, hory, čajové plantáže, národní parky plné zvířat, jedinečné historické památky, pestrou kulturu i gastronomii.

Srí Lanka

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru