Connect with us
Barcelona

Citybreaky

Za teplíčkem do barevné Barcelony s ČSA za 1 990 Kč

Za teplíčkem do barevné Barcelony s ČSA za 1 990 Kč

Španělsko samo o sobě je specifické a Barcelona jeho atmosféru ještě vystupňovala. V Katalánsku se oslavuje život a radost každý den! Je miláčkem temperamentních umělců, mladých rodin i českých cestovatelů. Ochutnejte místní speciality, navštivte slavný park s architekturou Antonia Gaudího, kterou můžete obdivovat i přímo ve městě (například slavné vily Casa Milla a Casa Batló). A pokud toužíte jen po válení se na pláži, navštivte ty městské. Podle mnohých je Barcelona nejlepším přímořským městem vůbec.

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Czech Airlines
 • Kdy? Leden – srpen 2020
 • Termín? Příklad 5. – 12. března 2020
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, malé příruční zavazadlo, odbavené za příplatek
 • NEPŘEHLÉDNI nabídku našich pobytů v Barceloně od 4 390 Kč!
Prahapřímý letBarcelonapřímý letPraha
2 hod 25 min2 hod 25 min
1 990

Naše články pro inspiraci:

Naše tipy

Levné ubytování: Booking s Pelikánem

Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru