Connect with us

Citybreaky

Zimní Londýn od 505 Kč! Rezervuj ihned!

Zimní Londýn od 505 Kč! Rezervuj ihned!

Londýn je snad jedním z nejslavnějších a nejvyhledávanějších světových měst a velmi oblíbenou destinací i pro Čechy. Dnes jsme pro vás objevili super levné letenky na zimu – zpáteční letenku rezervujete už od 505 Kč! Zažijte specifickou atmosféru hlavního města Velké Británie jinak, než jste zvyklí! I v zimě stojí za návštěvu!

Reklama

Levné letenky do Londýna

Praha přímý let Londýn (Stansted Arpt) přímý let Praha
2 hodiny 2 hodiny
505

Levné ubytování v Londýně: Booking s Pelikánem

Levné ubytování v Londýně můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikám se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com). Můžeš si rezervovat ubytování od 358 Kč/noc.

Co dělat, vidět a zažít?

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Cestovní doklady do Londýna

Do Velké Británie je sice možné stále cestovat jen na občanský průkaz, nicméně po několika incidentech už i ministerstvo zahraničí doporučuje cestovat na cestovní pas.

Jak se do Londýna v zimě cestuje?

V zimě je v Londýně chladno, málokdy mrzne až praští – a pokud se vyhnete Vánočnímu shonu a trhům, bývá tu méně turistů.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru