Connect with us
Hotel Pošta

Dovolená na Slovensku

4 NOCI ZA CENU 3: Wellness pobyt v Nízkých Tatrách od 3 990 Kč

4 NOCI ZA CENU 3: Wellness pobyt v Nízkých Tatrách od 3 990 Kč

Co takhle si konečně odpočinout od každodenního shonu? 4* Hotel Pošta umístěný v kouzelném prostředí Demänovské doliny, v jednom z nejkrásnějších koutů Slovenska, je k tomu jako stvořený. Kromě obdivování vrcholů Nízkých Tater na tebe bude čekat i moderní wellness centrum, kam se můžeš zašít až na celé 3 hodiny denně. Doporučujeme si přes den udělat výlet, protože v ceně pobytu máš i jízdenky na lanovku, a hned poté si naplánovat pořádný relax v hotelu.

Reklama

Skvělou polohu v centru Jasné, u lanovky na Krupovou, doplňují vynikající služby zdejšího personálu, bohatá kuchyně a příjemný design. I navzdory moderním prvkům krásně vyzní zdejší útulná a komorní atmosféra. Jestli tě představa oddechu v Hotelu Pošta zaujala, neotálej moc dlouho. Ve speciální akci teď totiž pořídíš 4 noci za cenu 3!

  • KAM? Hotel Pošta****, Jasná, Nízké Tatry, Slovensko
  • KDY? Říjen – prosinec 2021 nebo březen – duben 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v novém hotelu v pokoji typu Deluxe, snídaně, 3hodinový vstup do moderního wellness na každý den, jízdenky na lanovku, Wi-Fi, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Hotel Pošta
Dovolená na Slovensku, Hotel Pošta, Nízké Tatry
Dovolená na Slovensku, Hotel Pošta, Nízké Tatry, Wellness

Podmínky vstupu na Slovensko a návrat do Česka

Přijíždějící cestující se musí registrovat prostřednictvím formuláře e-hranice a předložit doklad o ukončeném očkování. Neočkovaní musí rovněž vyplnit formlulář e-hranice a až na výjimky nastoupit 14denní karanténu, kterou je možné ukončit testem absolvovaným nejdříve 5. den.

Podmínky návratu zpět do České republiky stanovuje cestovatelský semafor.

Dovolená na Slovensku, Hotel Pošta, Nízké Tatry

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru