Connect with us
Emirates

Asie

Užijte si EXPO s celou rodinou: s Emirates létají děti do Dubaje se slevou až 75 %!

Užijte si EXPO s celou rodinou: s Emirates létají děti do Dubaje se slevou až 75 %!

Rezervujte si letenky do Dubaje s Emirates pro celou rodinku nyní a výrazně ušetříte. V souvislosti s výstavou EXPO 2020 připravily dubajské aerolinky další cenově atraktivní nabídku. Při rezervaci letenek do Dubaje mají děti 75% slevu z tarifů. Sleva se uplatňuje automaticky při rezervaci letenek přes Pelikána. Pozor, uvedená akce platí pouze na letenky objednané do 30. října 2021.

Reklama

Emirates rovněž uvádí, že koupí jejich letenky získáváte množství atraktivních slev přímo na výstavě EXPO.

Podmínky získání slevy na dětské letenky od Emirates

  • Nabídka se vztahuje na letenky do Dubaje s Emirates (ekonomická i byznys třída) v termínech od 17. října 2021 do 31. března 2022.
  • Sleva se uplatňuje pouze na děti ve věku od 2 do 11 let.
  • Výše slevy je 75 % z tarifu (ne z celkové ceny letenky) – tento způsob však výrazně snižuje cenu letenky.

Platnost nabídky:

  • Objednávka letenek musí proběhnout nejpozději 30. října 2021.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Dubaj

Létání s Emirates je zážitek i pro děti

Dovolená je vždy plná zážitků, pokud se ji rozhodnete absolvovat s celou rodinou. V Emirates se o děti starají jako o vlastní. Potvrzuje to i nabídka jídel vytvořených speciálně pro děti od 2 do 12 let, kterou lze vybírat a upravit podle preferencí online před odletem.

Emirates
Emirates

Jestli svým dětem chcete přinést vlastní jídlo, není to problém. Posádka Emirates ráda pomůže s ohřevem jídla či láhve s mlékem. Na palubě má v nabídce rovněž vlastní výživu a dětské láhve, pokud je potřebujete.

Emirates
Emirates

Děti se potřebují dobře bavit a v tom jim Emirates skutečně vychází maximálně vstříc. Vždyť jejich multimediální zábavní systém opět zvítězil v prestižním žebříčku SKYTRAX.

Emirates

Vzrušující dovolená vašeho malého průzkumníka začíná na palubě s více než 130 kanály ve 40 jazycích zaměřenými na obsah pro děti. Mohou sledovat své oblíbence od televizních společností CBeebies, Cartoon Network a Nickelodeon nebo objevovat nové i ověřené klasiky z tvorby legendárního Disney.

Nechybí ani stovka her, které je možné si zahrát na palubě během letu i před ním či milé a kreativní dárky, které vykouzlí úsměv na každé dětské tváři.

Emirates
Emirates

K letence od Emirates i vstupenka na EXPO zdarma

Kromě slevy navíc i nadále platí nabídka bezplatné jednodenní vstupenky na EXPO 2020. To znamená, že pokud poletíte s celou rodinkou – například čtyřčlennou – všichni získají vstup na EXPO zdarma a dětské letenky vyjdou podstatně méně. Rodiče tak mohou ušetřené peníze použít například na zajímavé aktivity v Dubaji, kterých jsou pro děti stovky, ne-li rovnou tisíce (aquaparky, zábavní parky, pouštní safari, adrenalinové atrakce apod.).

Dubaj

Dubaj 1. října odstartovala největší světovou akci tohoto roku EXPO 2020. Pelikán vám k vaší cestě na EXPO vyřídí vše potřebné – letenky, ubytování i samotné vstupenky. Kompletní informace ke vstupu a programu na EXPO najdete v našem speciálním článku. Rovněž vám prozradíme, které aerolinky vám dají vstupenku k letence zdarma, a doporučujeme vám zkontrolovat i speciální nabídku dovolených v Dubaji.

Zdroj foto: Emirates.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru