Obsah článku
V Čechách s obnovou teprve začínáme, ale vídeňské letiště již nabízí mnoho letů, většinu tvoří obnovené lety lowcost aerolinií Wizz Air. Už teď je ale v nabídce přibližně 20 destinací s termíny i na květen, červen a v podstatě na celé letošní léto.
Proč ti to tu píšeme? Protože mnohé země jako Řecko, Turecko, Kypr nebo Island už oznámily otevření svých hranic i turistům, a postupně budou přibývat i další státy. A ceny jsou skutečně zajímavé, a to na celou sezónu. Takže na následující měsíce můžeš letenky rezervovat v klidu a v předstihu.
První dostupné lety z Vídně
Další letenky z Vídně najdeš ZDE
Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.

Máte k článku připomínku nebo názor? Napište ho do komentářů