Connect with us

Koronavirus

Kam se už dá cestovat? Letiště Vídeň nabízí více než 20 destinací

Kam se už dá cestovat? Letiště Vídeň nabízí více než 20 destinací

V Čechách s obnovou teprve začínáme, ale vídeňské letiště již nabízí mnoho letů, většinu tvoří obnovené lety lowcost aerolinií Wizz Air. Už teď je ale v nabídce přibližně 20 destinací s termíny i na květen, červen a v podstatě na celé letošní léto.

Reklama

Proč ti to tu píšeme? Protože mnohé země jako Řecko, Turecko, Kypr nebo Island už oznámily otevření svých hranic i turistům, a postupně budou přibývat i další státy. A ceny jsou skutečně zajímavé, a to na celou sezónu. Takže na následující měsíce můžeš letenky rezervovat v klidu a v předstihu.

První dostupné lety z Vídně

Další letenky z Vídně najdeš ZDE

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru