Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: malebná Pálava od 2 990 Kč

POBYT DNE: malebná Pálava od 2 990 Kč

Pokud se letos chystáte přes vše, co se v posledních měsících událo a změnilo, na dovolenou, ale nechcete hned vyrážet na cestu kolem světa, pak tu pro vás máme dokonalou nabídku. Co tak užít si nějaký ten čas na krásné, malebné Moravě? A co teprve, když vám tu napíšeme, že můžete bydlet ve 4* hotelu s vlastním Sky wellness uprostřed vinařství Volařík. Kousek od hotelu máte vinotéku a čeká vás výhled na okolní vinice, ale hlavně klid a pohoda. Pálava je pro nás vždycky jasná volba!

Reklama
  • KAM? Volarik****, Mikulov, Česká republika
  • KDY? Červen – prosinec
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu se snídaní, vstup do wellness centra (dostupnost služeb závisí na nařízení vlády a aktuální situaci v době pobytu)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru