Connect with us

Amerika

Kdo šetří má za…čtyři: přímé lety do 4 destinací USA od 7 690 Kč

Předem se omlouváme všem těm, kteří čekají na levné letenky z Prahy, přece si ale tyhle super letenky nenecháme jenom pro sebe! O co tu běží letí? Na stole nám přistály zpáteční letenky bez přestupu a to hned do 4 rozmanitých destinací USA. Do Miami, Los Angeles, Chicaga i New Yorku se tak bez jediného přestupu podíváš už od senzačních 7 690 Kč. Tvoje cesta začíná v Mnichově nebo Vídni a v ceně máš příruční zavazadlo (dohromady 10kg). To ti na pár dní vystačí, a pokud ne, můžeš si odbavené zavazadlo dokoupit přímo v rezervačním procesu. Nakonec jsme si pro tebe nechali třešničku na dortu. Vybírat totiž můžeš i z termínů v hlavních sezónách! Zbývá jediná otázka. Kam to bude?

Reklama

Lety operují letecké společnosti United Airlines, Austrian Airlines a Lufthansa:

1. Miami od 7 690 Kč

✈ odlet z Mnichova/Vídně

???? příruční zavazadlo

???? listopad 2018 až červen 2019

HNED LETÍM

2. Los Angeles za 8 390 Kč

✈ odlet z Vídně

???? příruční zavazadlo

???? duben až červen 2019

HNED LETÍM

3. Chicago za 8 990 Kč

✈ odlet z Vídně

???? příruční zavazadlo

???? listopad 2018 až květen 2019

HNED LETÍM

4. New York za 8 990 Kč

✈ odlet z Vídně

???? příruční zavazadlo

???? listopad 2018 až červen 2019

HNED LETÍM

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru